PS3 Nascar 14
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS3 Nascar 14
PS3 Nascar 14
PS3 Nascar 14
PS3 Nascar 14
PS3 Nascar 14

PS3 Nascar 14

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód016641VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Prevezmite volant od svojho najobľúbenejšieho pretekára a užite si pretekanie so všetkým: s tréningom, kvalifikáciou a samozrejme s výzvami samotných pretekov. S obľúbenými osobnosťami motošportu a funkciou okamžitého replaye predstavuje NASCAR 14 autentický závodné zážitok.

Hra NASCAR 14 má všetko čo na pretekanie tak zbožňujete: - NASCAR Highlights: Prevezmite volant po vašom obľúbenom pretekárovi v NASCAR Highlights a postavte sa tým najväčším výzvam zo všetkých pretekov sezóny. Eutechnyx zrekonštruoval podmienky do posledného detailu.

Autá, počasie, pozície - to všetko zodpovedá skutočnosti. Jedinou odlišnosťou ste vy! - Mód kariéry: Prepracujte sa až na vrchol rebríčkov v rozsiahlom módu kariéry! Nechýba úpravy auta, sponzori ani výskum a vývoj. - Oficiálne tímy a trate: Stretnite sa v závode s oficiálnymi tímami a pretekármi súťaže NASCAR na svojich obľúbených tratiach, ako je Daytona, Sonoma či rýchla Talladega. - Ligy: Povzneste preteky na novú úroveň a založte online ligu pre svojich priateľov!

VýrobceEA
Záruka24 mesiacov
Popis
/*