PS3 My Fitness Coach Club
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS3 My Fitness Coach Club
PS3 My Fitness Coach Club
PS3 My Fitness Coach Club
PS3 My Fitness Coach Club
PS3 My Fitness Coach Club

PS3 My Fitness Coach Club

11,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód013902VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 
My Fitness Coach Club vám ponúkne 6 variantov cvičenie pre optimálne posilnenie požadovanej oblasti tela. Obsahuje programy pre posilňovanie srdca, zlepšenie rovnováhy, posilňovanie hornej časti tela, posilňovanie dolnej časti tela, posilňovanie strednej časti, a zvýšenie pružnosti. Vďaka tomu si ľahko vyberiete, ktorá oblasť vás trápi, a môžete sa na nej špeciálne zamerať. Cvičenie bolo vyvinuté skúsenými fitness profesionálov, aby zaistilo, že každý pohyb je vykonávaný správne a efektívne. Vďaka tomu umožní hráčom maximalizovať ich tréning následnou spätnou väzbou od trénera.

My Fitness Coach: Club pre PlayStation3 plne využíva pohybový ovládač Move. Umožňuje hráčom nahrať vlastnú hudbu do ich konzoly a vykonávať tak cviky do rytmu obľúbených piesní. PS3 naviac analyzuje váš zoznam skladieb a navrhuje hudbu, ktorá sa hodí do rytmu jednotlivých cvikov.

V obchode PlayStation store si môžete dokúpiť dodatočný obsah pre rozšírenie zážitkov zo cvičenie. Kompletný obsah zahŕňajúci doplnky pridáva 23 až 24 hodín času cvičenia a zahŕňa osobné tréningy, tanci venované fitness programy, a rôzne kardio či posilňovacie cvičenia k zvýšeniu celkového zážitku z hry.
 
VěkUSK0
Typ hryFitness, Pohybová, Pre ďievčatá, PS Move
VýrobceUBISOFT
Datum vydání18.03.2011
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*