PS3 Gran Turismo 5 Prologue
Renovované
PS3 Gran Turismo 5 Prologue
PS3 Gran Turismo 5 Prologue
PS3 Gran Turismo 5 Prologue
PS3 Gran Turismo 5 Prologue
PS3 Gran Turismo 5 Prologue

PS3 Gran Turismo 5 Prologue

6,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v utorok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód003491VýrobcaSonyZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markGran Turismo na PlayStation je jednou z najúspešnejších herných sérií posledného desaťročia - preslávila sa realizmom, kvalitou dizajnu a fyzikálnym modelom vozidiel. Teraz, keď má za sebou podporu skvelého výkonu hracej konzoly PS3, bude nezastaviteľná.

Gran Turismo 5 Prologue obsahuje 71 ohromujúcich vozidiel - vrátane áut od výrobcov, ako je Lotus, Aston Martin, Subaru a Ferrari, ktoré tu zažije obrovskú premiéru - je možné pretekať na šiestich skutočne realistických tratiach: Eiger Nordwand; Daytona International Speedway; London City Track; Fuji Speedway, Suzuka a High Speed Ring - na všetkých je možné jazdiť v oboch smeroch a všetky sú vytvorené v nádhernej HD grafike.

Hra disponuje úplne novým fyzikálnym modelom, ktorý vám poskytne ten najskutočnejší zážitok z jazdy a novú vylepšenú umelú inteligenciu protivníkov, ktorí vám dajú zabrať ako nikdy predtým.

Režim Drift - hráčovho driftovacia technika sa posudzuje podľa uhla natočenia vozidla, presnosti jazdy a rýchlosti v prísne sledovaných zónach v rôznych zákrutách trate.

Rozsiahle ladenie vozidla - hráči majú možnosť nastaviť výkon celého vozidla, vrátane motora, pneumatík, pruženia a taktiež majú možnosť použiť rýchle doladenie počas závodu.

Pretekanie dvoch hráčov na rozdelenej obrazovke - tento režim umožňuje dvom hráčom pretekať proti sebe v režime off-line.

Nové pretekárske súťaže - fanúšikovia on-line jazdenia sa teraz môžu zúčastniť nových plánovaných podujatí a pretekov na čas.

VěkUSK0
Typ hryAuta, Exkluzivní, Závodná, Závodný Simulátor
VýrobceSony
Datum vydání15.04.2008
Offline multiplayerPvP, Split-screen
Online multiplayer1-16 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*