PS3 Farming Simulator 15
Renovované
PS3 Farming Simulator 15
PS3 Farming Simulator 15
PS3 Farming Simulator 15
PS3 Farming Simulator 15
PS3 Farming Simulator 15

PS3 Farming Simulator 15

55,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód004629VýrobcaFocus Home InteractiveZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markHra Farming Simulator 15 Vás pozýva do náročného sveta moderného poľnohospodárstva. Postavte sa výzvam farmárskeho života ako je chov dobytka (kravy, ovce a hydina), pestovanie plodín a ich predaj. Starajte sa o svoju farmu a rozvíjajte ju v obrovskom otvorenom svete, ktorý obsahuje aj celkom nové severské prostredie. Zoznámte sa s obyvateľmi, ktorí Vám zadajú úlohy a dokážte, že ste všestranne nadaný farmár!

Farming Simulator 15 predstavuje novú aktivitu-ťažbu dreva! Starajte sa o les pomocou nových dostupných vozidiel a strojov ako sú prívesy na drevo, motorové píly, štiepačky a podobne. Toto nové vybavenie sa pripája k dlhému zoznamu verne reprodukovaných farmárskych vozidiel značiek napríklad Case IH, Deutz-Fahr a Lamborghini, ktoré môžete nájsť v novej garáži. K dispozícii sú aj nové značky od výrobcov New Holland, Ponsse a ďalších!

Farming Simulator 15 tiež prináša online režimy a služby. Starajte sa o farmu až s 15 priateľmi online, alebo lokálne. Môžete tiež zdieľať modifikácie, vozidlá a vybavenie s hráčmi z celého sveta, čo znamená v podstate neobmedzený obsah a nespočet hodín hernej doby!

VěkUSK0
Typ hryPodľa filmu, Simulátory, Zábavná
VýrobceFocus Home Interactive
Datum vydání19.05.2015
Online multiplayer1-6 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*