PS3 Fallout New Vegas (DE)
Renovované
PS3 Fallout New Vegas (DE)
PS3 Fallout New Vegas (DE)
PS3 Fallout New Vegas (DE)
PS3 Fallout New Vegas (DE)
PS3 Fallout New Vegas (DE)

PS3 Fallout New Vegas (DE)

7,99 EUR
Skladom 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v utorok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód000998VýrobcaBethesdaZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Nemčina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markBethesda Softworks prerobiť projekt Falloutu do rúk vývojárskemu štúdiu Obsidian Entertainment, takže sa dá povedať, že sa titul po mnohých rokoch vrátil domov k svojim otcom. Časť tímu z obsidiánu totiž tvoria bývalí členovia Black Isle, ktorý stojí za prvým aj druhým dielom tejto série. A ide rozhodne o návrat ako sa patrí.

Prežite si všetky krásy postapokalyptického sveta a New Vegas, ktoré vám prináša Vault-Tec, americká jednotka pri post nukleárnych simuláciách. Preskúmajte zradné pustiny od Great Southwest až po bezpečí svojho vlastného podzemného úkrytu. Stretnite sa s novými ľuďmi, stretnete sa s najobávanejšími príšerami a ozbrojte sa najnovšími zbraňami, vďaka ktorým si urobíte meno pri dobrodružnej ceste naprieč Mohavskú pustatinou. Hra stavia opäť na vtipnosti, voľnosti a spletitom príbehu. Vaše rozhodnutie budú ovplyvňovať dej až do samého záveru. Všetko je tak vo vašich rukách.

Na dabingu sa podieľala celá rada známych amerických hercov. Za všetky potrebné Matthew Perry, Kris Kristofferson, Ron Perlman, William Sadler alebo napríklad hviezda populárneho filmu Machete - Danny Trejo.

VěkUSK18
Typ hryDlhá hra, FPS - z prvej osoby, Legenda, Otvorený svet, Post-apokalyptická, RPG, Sci-Fi, Silný príbeh, Stealth akcia, Velká mapa
VýrobceBethesda
Datum vydání19.10.2010
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*