PS3 Dead Rising 2 - Off The Record
Renovované
PS3 Dead Rising 2 - Off The Record
PS3 Dead Rising 2 - Off The Record
PS3 Dead Rising 2 - Off The Record
PS3 Dead Rising 2 - Off The Record
PS3 Dead Rising 2 - Off The Record

PS3 Dead Rising 2 - Off The Record

11,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v utorok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód024174VýrobcaCapcomZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markDead Rising 2: Off the Record

Ubehlo niekoľko rokov od nehody, čo sa stala vo Wilamette, a Dead Rising 2 preberá akciu z obyčajného života Stredozápadu do blýskavého sveta Fortune City, najnovšieho a najväčšieho amerického zábavného strediska. Ľudia sa hrnú do Fortune z celého sveta, aby unikli z reality a mali šancu poriadne vyhrať a pre niektorých je to šanca stretnúť sa v súťaži menom Terror is Reality.

Rovnako ako milióny iných Američanov je aj bývalý národný šampión v motocrossu, Chuck Green je pohltený novú televíznu senzáciou Terror is Reality. Program uvádza Tyrone King, pričom princíp je jednoduchý, sú tu jamy plné zombíkov a treba ich pozabíjať viac ako váš protivník a zostať živý. Tým môžete získať ohromnú hlavnú cenu.

Nový hrdina, Chuck Green, je len začiatkom dlhého zoznamu nových postáv, nových preživších a nových ešte väčších magorov, než boli kedy predstavení fanúšikom vo svete Dead Rising. Na dokončenie televíznej šou si môžete zahrať až so štyrmi ďalšími hráčmi a spoločne vystrieľať jamy plné zombíkov a súťažiť proti ďalším užívateľom v multiplayeri. Nemŕtvi, ktorí sú úplne všade, vytvára skutočnú výzvu pre hráčov. Ten si bude musieť vytvárať zbrane a zabíjať vo veľkých počtoch naraz.

Kooperácia je vo svete Dead Rising predstavená prvýkrát a ako hráč môžete pozvať svojich priateľov do zombie masakru v štýle tag tímov. Hrajte s priateľmi a bavte sa ešte viac pri masakier zombií vďaka používaniu strategického náčinie ako je model helikoptéry s výbušninami. Akonáhle sú zombie odlákanie, môže váš priateľ zo strechy spustiť sprchu striel alebo napríklad vystreliť na strategicky umiestnenú nádrž s benzínom a spôsobiť tak smrteľnú explóziu.

Hráči môžu kombinovať dva predmety bežného použitia za pomocou lepiacej pásky a vytvoriť tak ultimátnej vraždiaci stroje. Pomocou odkrývaní kariet s kombami, získa hráč výhodu pri hľadaní správnych kombinácií. Čím viac zombií kreatívne zabijete, tým viac získate tzv. Prestige Points.

VěkUSKIndex B
Typ hryAkčné, Horor, Mlátička, Pre ďievčatá, Stealth akcia, Zábavná, Zombie
VýrobceCapcom
Datum vydání11.10.2011
Online multiplayer1-2 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*