PS3 Borderlands
Akcia
Renovované
PS3 Borderlands
PS3 Borderlands
PS3 Borderlands
PS3 Borderlands
PS3 Borderlands

PS3 Borderlands

2,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód000401VýrobcaGearboxZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markVyštartuj sa do sveta Borderlands, prestrieľajte a prolootujte so zbrusu novým dobrodružstvom, ktoré vás vystrelí na jeden z mesiacov Pandory. To je Borderlands: The Pre-Sequel! Odhaľte príbeh záporáka Handsome Jacka z Borderlands 2 a jeho vzostup k moci. Dej sa odohráva medzi Borderlands a Borderlands 2. The Pre-Sequel čoby kombinácia strieľačky a RPG, ktorú si hráči zamilovali, vám naservíruje veľa nových dobrodružstiev. Vznášajte sa pri každom skoku vďaka nízkej gravitácii, zatiaľ čo likvidujete nepriateľov za pomoci nových ľadových a laserových zbraní. Preskúmajte povrch mesiaca spoza volantu niektorého z nových vozidiel, ktoré vám umožní ešte väčší rozsah deštrukcie.

Prines skaza NA MESIAC Nízku gravitáciu mesiace pocítite pri každom kroku a skoku. Rozpútajte chaos novými zbraňami s funkciami ľad a laser! Noví, vesmírni nepriatelia.

Vzostup HANDSOME Jackom Buďte svedkami toho, ako sa Handsome Jack dostal k moci. Ponorte sa hlboko do histórie ikonických nepriateľov Borderlands. Pozrite sa na príbeh z druhej strany barikády - z Jackovej perspektívy.

NOVÉ TRIEDY antihrdina Hrajte ako jeden zo štyroch hrdinov, ako sú Wilhelm the Enforcer, Nisha the Lawbringer a Athena the Gladiator. Prvýkrát si môžete zahrať aj ako ozbrojený prototyp Claptrapa. Zažijete, aké je to pracovať po boku nie práve morálneho Handsome Jacka.

VěkUSK18+
Typ hryAkčné, FPS - z prvej osoby, Sci-Fi, Stealth akcia
VýrobceGearbox
Datum vydání20.10.2009
Offline multiplayerCo-op, Split-screen
Online multiplayer1-4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*