PS3 Bioshock 2
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS3 Bioshock 2
PS3 Bioshock 2
PS3 Bioshock 2
PS3 Bioshock 2
PS3 Bioshock 2

PS3 Bioshock 2

3,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód013409Výrobca2K GamesZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markPokračovanie úspešnej FPS strieľačky s prvkami RPG od 2K. Asi nerobí takú dieru do sveta, ako jej prvý diel, ale aj tak zostáva veľmi ctihodným nástupcom.

Ubehlo už desať rokov od havárie lietadla a objavenie tajomného majáka, ktorý hrdinu prvého dielu - Jacka, poslal do podmorského mesta Rapture. Na prvý pohľad sa toho veľa nezmenilo a samotný Rapture naďalej žije svojim zhnitým a skazeným životom. Mestom sa preháňajú splicer, pôvodní obyvatelia mesta, ktorí zdegenerovali vplyvom látky ADAM. Do toho všetkého sa tu vyskytujú takzvané Little Sisters - malé asi 7mi ročné dievčatká, ktoré s dlhou ihlou v ruke hľadajú práve ADAM v mŕtvych telách - no a dievčatka už si nedokážeme predstaviť bez ich masívnych, v skafandroch oblečených, ochrancov nazývaných Big Daddy alebo ako im chráněnkyně hovoria majster Bubbles.

A práve do jedného takého Big D. stavia hráča hra BioShock 2. Nie je to len tak hocijaký radový Hromotĺk, ale úplne prvý, ktorý sa dokázal spojiť s Little Sister. Technicky dostal meno "Delta", pretože bol až štvrtým pokusom o spojenie s Little Sister. Bohužiaľ nie všetko sa pre "Deltu" vyvíjalo tak, ako by asi malo.

Novým vizionárom sa v Rapture stala istá psychložka Sophia Lambová, ktorá konečne mohla uskutočniť veci, ku ktorým jej Andrew Ryan (bývalý šéf podmorského mesta) nedal príležitosť. Práve Lambová mala na osude "Delty" najväčší podiel, pretože prvý Little Sister s ním spojenú bola práve dcéra Sophie Lambov - Eleanor. A tú mu násilne odobrali. A tak ide "Delta" ústrety osudu za zhodnotenie Eleanor. Protivníkmi budú hlavne tradičné splicer, rôzne mechanické systémy a všadeprítomné prostredie. Avšak ešte jeden protivník tu musí byť spomenutý - Big Sister. Zabudnutá a samostatne sa vyvíjajúce Little Sister. Čo z takej dievčatka môže vyrásť?

VěkUSK18
Typ hryAkčné, Sci-Fi, Stealth akcia
Výrobce2K Games
Datum vydání09.02.2010
Online multiplayer2-10 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*