PS3 Beowulf The Game
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS3 Beowulf The Game
PS3 Beowulf The Game
PS3 Beowulf The Game
PS3 Beowulf The Game
PS3 Beowulf The Game

PS3 Beowulf The Game

7,99 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód016637VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Hrajte v úlohe Beowulfa, legendárneho severského bojovníka so silou tridsiatich mužov - domýšľavého, zmyselného, vypočítavého a hladného po zlate a sláve. Tvoja cesta vedie do Dánska, kde máš zničiť krvilačnú beštiu, ktorá rozsieva hrôzu po mrazivej zemi. Zlo je však vytrvalé a ty podliehaš jeho prísľubu ľahko získať moc a vystúpiť na dánsky trón. Ako kráľ musíš čeliť strašným dôsledkom svojich činov ... veď svojich druhov do bitiek, smeč svojich nepriateľov a zab titánov pohasínajúceho veku, ktorí sú smrtiacou hrozbou tvojmu kráľovstvu.

Až potom, až pozrieš svojmu osudu do očí, rozpoznáš, aký hrdina v skutočnosti si ... či zabijak netvorov ... alebo hrdinský kráľ? KAŽDÝ HRDINA MUSÍ ČELIŤ svojim démonom Vlastnosti: - Pátraj ešte hlbšie do dobrodružstva Beowulfa kamión a pocit na vlastnej koži 30 rokov jeho životného príbehu, ktorý nie je zachytený vo filme. Zaži ešte viac udalostí zo života Beowulfa a utvor vlastný odkaz jeho činov. - Veďte armádu až 12 spolubojovníkov, ktorí sa k vám pridajú, ako bude stúpať vaše hrdinstvo. - Vyvolajte svoju telesnú zúrivosť a získajte silnejšie útoky či špeciálne zbrane. - Určite, aký bude váš odkaz, výberom rôznych ciest pri plnení hry a vychutnajte si odlišná zakončenie. - Chyťte a likvidujte nepriateľov i monštra v súbojoch zblízka. - Mystický svet Beowulfa znázornený úžasným spôsobom.

Navyše posilnený technológiou YETI, ktorá bola použitá v kritikmi uznávaných hrách Tom Clancy 'Ghost Recon Advanced Warfighter a Tom Clancy' Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Hra Beowulf hráčom prináša neporovnateľný grafický zážitok. - Hráč využije armády druhov, ktorým môžu prostredníctvom ponuky príkazov vydávať konkrétne rozkazy, prideľovať pozície, určiť im použitia zbraní podľa situácie a pozície nepriateľa. - Armáda druhov sa rozvíja aktualizovaním zbraní (napr. Meče, palice, kopije), obratnosti a schopností. - Využi, v úlohe Beowulfa, prístupu k celému arzenálu rôznorodých zbraní. - Dynamický bojový systém obsahuje súboje, obranu a zvyšovanie zručnosti.

VěkUSK18
Typ hryFantasy, Historická, Mlátička, RPG
VýrobceUBISOFT
Datum vydání13.11.2007
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*