PS3 Assassins Creed 2
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS3 Assassins Creed 2
PS3 Assassins Creed 2
PS3 Assassins Creed 2
PS3 Assassins Creed 2
PS3 Assassins Creed 2

PS3 Assassins Creed 2

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód000415VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markAssassins Creed 2 je pokračovaním titulu, ktorý sa stal najrýchlejšie predávanou novou značkou v hernej histórii. A aj keď mal prvú dil čo zlepšovať, tak sa druhý diel stal netrpezlivo očakávaným titulom od vývojárov z Ubisoft

Montreal. Assassin ponecháva herný základ, ktorý priniesol prvému dielu taký ohromný úspech a predstavuje nové zážitky, ktoré hráča prekvapia a postavia pred nové výzvy. Tvorcovia tiež vypočuli hráčskej pripomienky a pokúsili sa v mnohých veciach herné mechanizmy pretvoriť. Rovnako ako v prvom diele, tak aj ten druhý nasleduje dve dejové línie. Vraciame sa do blízkej budúcnosti, kde novodobí Templári drží v zajatí Desmonda Milesa, ktorého predkovia pred stovkami rokov bojovali proti Teplářům a v Desmodově DNA sú ukryté veľmi platnené informácie.

Vďaka istému prístroju môže v snoch prežívať životy svojich predkov. V dvojke sme zachránení pôvabnú Lucy Stillmanovou, ktorá pripraví útek a spojenie s Assassínskou bunkou. Pod ich kontrolou sa tak budeme môcť znova vydať pátrať po posvätných artefaktoch.

VýrobceUBISOFT
Záruka24 mesiacov
Popis
/*