PS3 Assassins Creed 2
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS3 Assassins Creed 2
PS3 Assassins Creed 2
PS3 Assassins Creed 2
PS3 Assassins Creed 2
PS3 Assassins Creed 2

PS3 Assassins Creed 2

3,49 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód000415VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markAssassins Creed 2 je pokračovaním titulu, ktorý sa stal najrýchlejšie predávanou novou značkou v hernej histórii. A aj keď mal prvú dil čo zlepšovať, tak sa druhý diel stal netrpezlivo očakávaným titulom od vývojárov z Ubisoft

Montreal. Assassin ponecháva herný základ, ktorý priniesol prvému dielu taký ohromný úspech a predstavuje nové zážitky, ktoré hráča prekvapia a postavia pred nové výzvy. Tvorcovia tiež vypočuli hráčskej pripomienky a pokúsili sa v mnohých veciach herné mechanizmy pretvoriť. Rovnako ako v prvom diele, tak aj ten druhý nasleduje dve dejové línie. Vraciame sa do blízkej budúcnosti, kde novodobí Templári drží v zajatí Desmonda Milesa, ktorého predkovia pred stovkami rokov bojovali proti Teplářům a v Desmodově DNA sú ukryté veľmi platnené informácie.

Vďaka istému prístroju môže v snoch prežívať životy svojich predkov. V dvojke sme zachránení pôvabnú Lucy Stillmanovou, ktorá pripraví útek a spojenie s Assassínskou bunkou. Pod ich kontrolou sa tak budeme môcť znova vydať pátrať po posvätných artefaktoch.

VěkUSK18
Typ hryAkčné, Dlhá hra, Dobrodružná, Historická, Legenda, Otvorený svet, Strategie, Velká mapa
VýrobceUBISOFT
Datum vydání17.11.2009
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*