PS2 Warhammer 40,000 Fire Warrior
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS2 Warhammer 40,000 Fire Warrior
PS2 Warhammer 40,000 Fire Warrior
PS2 Warhammer 40,000 Fire Warrior
PS2 Warhammer 40,000 Fire Warrior
PS2 Warhammer 40,000 Fire Warrior

PS2 Warhammer 40,000 Fire Warrior

11,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v utorok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód014418VýrobcaTHQZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Ako člen kasty Ohňa je vašou svätou povinnosťou chrániť ostatné kasty zasvätené ďalším trom živlom a tiež jednému nadpozemské. Prešli ste viac ako dvoma tisíckami rokov vývoja histórie rasy Tau a ste príslušníkom elitnej bojovej jednotky počatý špeciálne za tým účelom, aby ste boli najschopnejšieho a najsilnejšími zo všetkých Tau. Celá ríša Tau závisí len na Vašich schopnostiach, sile, odvahe a oddanosti. A prečo by ste sa mali ochranou iných kást zaoberať? Možno preto, že všetci jedinci z tejto spoločnosti v nej majú svoje miesto a význam. Napr. príslušníci kasty Zeme sú spravidla remeselníci a robotníci.

Ich doménou je budovanie strojov a miest, sú preto veľmi potrební. Rovnako tak potrební sú ale tiež členovia kasty Vody, ktorí v Tau tvoria vrstvu byrokratov, obchodníkov a politikov. Ako asi tušíte, kasta Vzduchu má na starosti oblasť dopravy a nakoniec je tu kasta tých najmúdrejších zo všetkých Tau, kasta vladárov, ktorý celú civilizáciu vedú. Na tích obzvlášť musíte dávať pozor. Hra pojednáva o bojovníkovi, ktorého úlohou je chrániť a brániť.

Hlavný hrdina sa volá Kais a Vy spolu s ním prežijete 24 hodín jeho života. Hra prináša 20 misií, v ktorých sa Vám do cesty postaví 24 rôznych nepriateľov. K dispozícii pritom máte 17 typov zbraní. Fire Warrior je obdarený tiež multiplayer režimom s niekoľkými hernými módy.

VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Francouzština, Italština, Španělština
Typ hryAkčné, FPS - z prvej osoby, Sci-Fi, Stealth akcia
VýrobceTHQ
Datum vydání24.09.2003
Online multiplayer1 - 8 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*