PS2 Tom Clancys Splinter Cell Chaos Theory
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS2 Tom Clancys Splinter Cell Chaos Theory
PS2 Tom Clancys Splinter Cell Chaos Theory
PS2 Tom Clancys Splinter Cell Chaos Theory
PS2 Tom Clancys Splinter Cell Chaos Theory
PS2 Tom Clancys Splinter Cell Chaos Theory

PS2 Tom Clancys Splinter Cell Chaos Theory

9,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód005917VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Píše sa rok 2008. Výpadky prúdu v meste, sabotáže burzových a bankových systémov, nabúranie sa do obranných systémov štátu - to všetko sú prejavy informačnej vojny. Aby bolo možné týmto útokom predchádzať, musia agenti tajných služieb preniknúť hlboko do teroristických sietí a zbierať cenné informácie, vystavený možnostiam odhalenia.

Ste Sam Fisher, agent NSA nasadený do najdiskrétnejšej operácií. Aby ste dosiahli svoj cieľ budete zabíjať holými rukami, bojovať prototypom univerzálnej útočnej pušky, využívať špionážnu výbavu a skrývať sa pred nepriateľmi.

V niektorých misiách ste odkázaní sami na seba, pri iných využijete výhody tímovej spolupráce. Nový diel špionážnej akcie nadväzuje na úspechy svojich predchodcov a po miernej odbočke v podobe Pandory Tomorrow sa pilotný príbeh vracia k téme informačnej vojny. Sam je zasa vo víre diania, ale protivníci sú oveľa nebezpečnejší ako naposledy. Našťastie ani Sam nezaháľal a naučil sa novým kúskom, obohatil svoju výbavu o nôž, puška získala palebnú silu v podobe zabudovanej brokovnice. Situácia sa tak môže riešiť omnoho ráznejšie a nemusí sa vyhýbať otvoreným prestrelkám - ale viacmenej ... môže.

Rovnako ako Váš protivník i vy sa musíte prispôsobiť.

* Voľnosť pohybu: množstvo špeciálnych pohybov k likvidácii nepriateľa ik tichému pohybu, Sam sa napr. Môže pod nízkymi prekážkami plaziť.

* Zbrane budúcnosti: Do Samovej výbavy pribudol nôž ktorým si môže prerezať cestu, jeho puška získala na útočnej sile zabudovaním brokovnice a samozrejme nemôže chýbať pištoľ s tlmičom.

* Skvelé grafické spracovanie, animácia Samovej chôdze sa líši podľa rýchlosti jeho chodidla vždy dosadajú na podlahu, zmenu doznal obraz nočného videnia a samozrejme i rôzne prostredie okolo.

* Inteligentné nepriatelia: konečne poriadna výzva, protivníci majú osobné atribúty, pamätajú si predchádzajúce udalosti, chovajú sa prirodzene, niektorí sú vybavení svetlicami alebo pochodňami.

* Vysoká opätovná hrateľnosť: otvorenejší systém úrovni, ktorý umožňuje viac ciest k dosiahnutiu cieľa a ponúka okrem hlavné i vedľajšie úlohy.

* Multiplayer: kooperatívny multiplayer prináša hre nový náboj, musíte sa spoľahnúť na svojho partnera, niekedy si agenti pomôžu k dosiahnutiu vyšších pozícií (stoličky). Inokedy sa rozdelí a kontrolujú tak všetky prístupové cesty.

* Ďalšie zmeny v engine: je k dispozícií indikátor hluku, dvere zostávajú otvorené alebo zatvorené a je ich možné otvárať plynule ...

VěkUSK16
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština
Typ hryAkčné
VýrobceUBISOFT
Datum vydání01.03.2005
Offline multiplayerCo-op
Online multiplayer1 - 4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*