PS2 Star Wars Jedi Starfighter
Renovované
PS2 Star Wars Jedi Starfighter
PS2 Star Wars Jedi Starfighter
PS2 Star Wars Jedi Starfighter
PS2 Star Wars Jedi Starfighter
PS2 Star Wars Jedi Starfighter

PS2 Star Wars Jedi Starfighter

10,99 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód007852VýrobcaLucasArtsZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Vesmírna strieľačka Star Wars: Jedi Starfighter sa presúva do prostredia, ktoré zodpovedá dejisku druhej epizódy série Hviezdnych vojen. Začínate, čoby učeník majstra Windu, presláveného rytiera rádu Jedi, ktorý je tiež členom koncilu majstrov Jedi.

Jedi Starfigter je nové hviezdne plavidlo, ktoré je tiež ik videnie v samotnej Epizóde II, avšak čo do výzbroje obsahuje len prosté laserová delá, ale je veľmi svižné a manévrovateľné.

Adi Gallia však namiesto zbraní využíva v súbojoch svoje sily. A tak hneď sprvu disponuje Jedi Strafigter krátkodobým štítom, ktorý po nejakú dobu ochráni vašu loď pred nepriateľskými zlodejmi. Po čase získate schopnosť uvoľňovať elektrický výboj, ktorý dokáže preskakovať z lode na loď a vaše útoky tak zefektívniť. Bohužiaľ má však táto zbraň účinnosť len na menšie lode - väčšie plavidlá sú proti týmto útokom úplne imúnne.

Za ďalší čas získate ďalšie dve veľmi užitočné schopnosti: force reflex a force shock. Prvý z menovaných vám umožní spomaliť čas a zasadiť tak vášmu protivníkovi niekoľko ťažkých zásahov do miest, ktorá po túto dobu nebudú krytá paľbou. Druhá, force shock, vyšle do kruhu okolo vás nárazovú vlnu, ktorá poškodí alebo úplne zničí lode vo vašej úplnej blízkosti.

VěkUSK12
Jazyk hryAngličtina
Typ hryDetská, Podľa filmu, Sci-Fi, Stealth akcia
VýrobceLucasArts
Datum vydání01.03.2002
Offline multiplayerCo-op
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*