Renovované
PS2 SSX
PS2 SSX
PS2 SSX
PS2 SSX
PS2 SSX
PS2 SSX

PS2 SSX

Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Skladom 2 ks
Osobne v Plzni:
dnes
Prepravnou spoločnosťou:
utorok 27.7
Kód007669
VýrobcaEA
Záruka24 mesiacov

Doprava už od 3,99€

Viac o doprave �

PopisFoto

EA Sports Big predstavuje SSX - svoj prvý titul pre PlayStation 2. Založené na novom extrémnom športe - boardercross - SSX spája rýchlosť, skoky, ohromujúce vzdušné triky a kosti drviace pády, výsledkom čoho je skutočne surrealistický arkádový pretekársky zážitok.

Tri rôzne herné režimy umožňujú otestovať svoje schopnosti v rôznych zaujímavých udalostiach. Máte chuť na nejaké triky? Preskúmať rozsiahle prostredie? Alebo sa len tam všeobecne flákať? Potom je Freeride Vaša voľba.

Režim Show Off Vám umožňuje robiť triky na požiadanie.

Režim Race umožňuje zúčastniť sa jednorazovej udalosti alebo série World Circuit, dokonalého stelesnenie športu ako zábavy, kde sú hviezdy zbožňovanej a porazení sú poslaní domov!

Ako jazdec nováčik si najprv musíte zarobiť na pretekársku licenciu, pred vstupom do závodu v prvej lige. V pretekoch súťažíte proti 24 z najlepším medzinárodným pretekárom na svete. Triky v SSX sú viac než len štýl. Každý úspešný trik napĺňa Vašu adrenalínovú rezervu.

Sedem rôznych SSX tratí ponúka širokú škálu úloh pre každého od začiatočníkov až po expertov. Chcete zjazdiť ľadovce v južnom Pacifiku? SSX ponúka "Aloha Ice Jam" na obrovskom ľadovci odvlečený do havajského prístavu. A čo tak jazdiť na indoorové ploche alá pinball? V SSX nájdete aj toto v "Tokyo Megaplex", kde musíte manévrovať cez dynamické rampy, flippre a otváracie a zatváracie sa dvere.

Úžasný soundtrack zodpovedá rýchlej akcii hry SSX. M ix Master Mike, z Beastie Boys a Rahzel, z Roots, nahrali ústrednú melódiu hry vo svojej vôbec prvej spoločnej nahrávke.

Kľúčovým prvkom tohto soundtracku je rozmanitosť. Už nemusíte počúvať rovnakú hudbu znova a znova. Úplne interaktívny soundtrack SSX je založený na Vašom výkone. Urobte jeden veľký trik za druhým a hudba udrží krok, poskytuje originálne groove zakaždým, keď hráte.

Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština
Typ hryŠportová, Závodná Arkáda, Zimné športy
VýrobceEA
Datum vydání28. 2. 2012 0:00:00
Online multiplayer1 - 64 hráčů
PS2 SSX
PS2 SSX
PS2 SSX
PS2 SSX
PS2 SSX
Novinky v ponuke
PS2 Shaun White Snowboarding
Akcia
Výpredaj
Renovované
Skladom 2 ks
7,99 EUR7,99 EUR bez DPH
PS2 Snowboard Racer 2
Renovované
Posledný kus skladom!
6,49 EUR6,49 EUR bez DPH
PS2 SSX 3
Renovované
Skladom > 3 ks
11,99 EUR11,99 EUR bez DPH
PS2 SSX Tricky
Renovované
Posledný kus skladom!
19,99 EUR19,99 EUR bez DPH
/*