PS2 Kingdom Hearts 2 (DE)
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS2 Kingdom Hearts 2 (DE)
PS2 Kingdom Hearts 2 (DE)
PS2 Kingdom Hearts 2 (DE)
PS2 Kingdom Hearts 2 (DE)
PS2 Kingdom Hearts 2 (DE)

PS2 Kingdom Hearts 2 (DE)

5,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód006771VýrobcaSquare EnixZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Nemčina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markKingdom Hearts II je akčná PRG, ktoré je opäť plodom spolupráce spoločností Square Enix a Disney a ponúka tak chutný mix postáv z titulov od Square Enix (najmä postavy zo série Final Fantasy) az rozprávok od Disneyho.

Príbeh Kingdom Hearts II začína v dobre známom meste Twilight Town, presne 1 rok po udalostiach v GBA titule Kingdom Hearts: Chains of Memories. Twilight Town je mesto ležiace na rozhraní dňa a noci / svetla a tmy. Hráč opäť preberá úlohu chlapca menom Sora, ktorý spoločne so svojimi priateľmi (Mickey Mouse, Donald, Goofy) bojuje proti tieňovým nepriateľom známym ako Heartless, aby zachránil Mulan, dostal sa na kobylku intrikujícímu vládcami podsvetia Hadovi a odhalil tajomstvo nového hlavného nepriateľa.

Nové dobrodružstvá vyššie menovaných postáv prinesú odpovede na nezodpovedané otázky z dielu prvého a to v zbrusu novom spracovaní, s vylepšeným súbojovým systémom, riadne fungujúce kamerou a niekoľkými ďalšími prvkami. Hlavnou novinkou je pritom možnosť spojiť na určitú obmedzenú dobu sily ktorejkoľvek postavy so svojimi spolubojovníkmi a vytvoriť tak jej dočasnú silnejšiu verziu.

VěkUSK6
Jazyk hryNěmčina
Typ hryFantasy, RPG
VýrobceSquare Enix
Datum vydání28.03.2006
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*