PS2 FIFA 10 2010 (DE)
Renovované
PS2 FIFA 10 2010 (DE)
PS2 FIFA 10 2010 (DE)
PS2 FIFA 10 2010 (DE)
PS2 FIFA 10 2010 (DE)
PS2 FIFA 10 2010 (DE)

PS2 FIFA 10 2010 (DE)

6,99 EUR
Datum naskladnenia: pondelok 3.6
Doprava
Parametre
Po celej SR:pondelok 3.6

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód003982VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Nemčina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

S úctyhodným zoznamom 25 medzinárodných ocenení na konte pre FIFA 09, prichádza značka EA SPORTS ™ s pokračovaním svojej komerčne najúspešnejšej futbalovej série FIFA 10. V odpovedi na ohlasy spotrebiteľov, vzídených z viac než 275 miliónov odohraných onlinových zápasov, FIFA 10 prichádza s ďalším vylepšením už tak výkonného herného enginu, zameraným predovšetkým na veci, ktoré fanúšikovia považujú za najdôležitejšie.

 

Modernizovaná FIFA 10 sa môže pochváliť doladenými hlavnými prvkami herného systému, najmä čo sa týka reakcií a inteligencie futbalistov plus kompletne prepracovaným trénerským režimom s viac ako 50 kľúčovými vylepšeniami. FIFA 10 tak predstavuje novú úroveň autenticity, ktorá sa stáva všeobecným meradlom inovácie a hrateľnosti a posúva ju na pozíciu momentálne najdokonalejší futbalovej simulácie.

 

Základné prvky herného systému na ihrisku boli zdokonalené tak, aby FIFA 10 maximálne reflektovala skutočnú podobu futbalu. Ide najmä o sofistikovanejšie ovládanie lopty a fyzikálne interakcie medzi futbalistami. Okrem toho sa teraz hráči pohybujú a správajú realistickejšie a lepšie si hľadajú pozície. Pri útočnej činnosti efektívnejšie analyzujú svoje okolie, kľučkuje v snahe nevystaviť sa do ofsajdu, prirodzene si vytvárajú priestor pre prihrávky a využívajú širšie spektrum ofenzívnych variantov. V obrane potom nové koncepty, ako je prioritná voľba postavenia, umožňujú obrancom vyhodnocovať viac možností riešenia rôznych situácií. Spoluhráčom opustený post je tak vždy potenciálne pokrytý. Pribudlo aj určovanie smeru sklzu, nátlakové bránenie a hráči rovnako môžu logickejšie a aktívnejšie upratať loptu mimo nebezpečenstva. Z bránenia sa tak vo FIFA 10 stáva skutočná taktická disciplína.

 

Tri z inovácií FIFA 10 boli vyvinuté za účelom zmeny ovládania postáv futbalistov. Vôbec prvý skutočný systém driblovanie s loptou v rozsahu 360 ° dáva hráčom možnosť lepšie kontrolovať loptu a lepšie tak nachádzať voľné priestory medzi obrancami, čo predtým až tak celkom nefungovalo. S podporou zbrusu nové technológie animácií môžu teraz šikovní dribléri prejsť cez obrancu s využitím vysoko citlivého bočného vedenia lopty. Inovatívny voľnosti pri hre do tela umožňuje hráčom driblovať do väčšej šírky a nové interakcie pri kolíziách produkujú súboje o loptu medzi útočníkom a obrancom, ktoré sú variabilnejšie, prepracovanejšie a menej predvídateľné.

 

Zdokonalené pokračovanie široko populárneho trénerského režimu obsahuje viac než 50 zásadných vylepšení, zahŕňajúcich nový realizmus zápasov, vierohodnejšie hráčske prestupy, vykonávané na základe väčšieho počtu rozhodovacích kritérií a krivku výkonnostného rastu futbalistov, ktorá lepšie zodpovedá skutočnosti.

VěkUSK0
Jazyk hryNěmčina, Francouzština
Typ hryDetská, Fotbal, Športová
VýrobceEA
Datum vydání20.10.2009
Offline multiplayerPvP, Shared-screen
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*