PS2 FIFA 09 2009 (DE)
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS2 FIFA 09 2009 (DE)
PS2 FIFA 09 2009 (DE)
PS2 FIFA 09 2009 (DE)
PS2 FIFA 09 2009 (DE)
PS2 FIFA 09 2009 (DE)

PS2 FIFA 09 2009 (DE)

2,99 EUR
Skladom 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód006742VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Nemčina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Vo FIFA 09 vstúpte na ihrisko a zahrajte si profesionálny futbal, ako ho máte radi. Nechajte sa uniesť najreálnejšou futbalovou simuláciou pre PlayStation®2, akú kedy EA SPORTS ™ predstavila - splňte si svoj sen stať sa profesionálnym hráčom.

S 500 novými animáciami a systémom krytia lopty - ktoré predstavujú najväčšiu inováciu hry za posledné 4 roky - prinesie FIFA 09 citlivejšiu, Intel®igentnější a realistickejšiu fyzickú akciu.

Nový systém kolízií s rozsahom 360 stupňov, umožní hráčom správať sa podľa svojich fyzických parametrov. Hráčova rýchlosť, smer a sila určia všetko od tvrdosti stretu až po to, kto získa loptu. Kontakt medzi hráčmi prebieha iv oblasti ramien, rúk a nôh. Silnejší hráči môžu ľahšie odstaviť tých slabších, alebo použiť k dominancii v osobnom súboji telo a ruky.

Sila hráčov a dynamika pohybu tiež určujú výsledok osobných súbojov prostredníctvom nového systému krytia lopty, pričom vznikajú desiatky nových herných situácií. Hráči si teraz môžu kryť loptu telom odstrkovaním obrancov v snahe urobiť si priestor, avšak rovnako ako v skutočnom futbale pritom riskujú, že sa dopustia faulu. Vylepšené možnosti krytia lopty a tým pádom spomalenie tempa hry, prinášajú ďalší prvok zápasovej stratégie.

Zmeny v animačnom systéme zvýhodňujú v situáciách 1 na 1 medzi útočníkmi a obrancami obratnejšie hráča. Vyladené atribúty zrýchlenia dovoľujú lepšie akcelerovať v prvých niekoľkých krokoch a získať tak výhodu pri šprintoch. Okrem toho štyri nové triky - otočka s nahodením, nadhodenie oblúčikom cez hlavu, narážačky pätami a pretočenie lopty - ktorých je už celkovo 32, rozširujú váš arzenál na úroveň samotného Ronaldinha.

V populárnom móde Be A Pro FIFA 09 musíte od prvého momentu na ihrisku myslieť a reagovať ako skutočný futbalista. Mód teraz trvá niekoľko sezón a pribudla aj jedinečná kamera Be A, ktorá sleduje vášho hráča a sprostredkováva napätie a vzrušenie pri postupe na bránku. V Be A Pro: Sezóna si vyberiete alebo vytvoríte profesionálneho hráča a potom budete rozvíjať jeho schopnosti na jedinej pozícii s cieľom urobiť z neho národnej legendu. Za svoj obľúbený klub môžete hrať až s tromi priateľmi naraz, pričom všetci môžu ovládať pevne určených hráčov. Zlepšujte hráčove parametre plnením osobných úloh av stretnutiach proti kamarátom z neho urobte slávnu hviezdu.

S novým ovládaním Smart Play si užijete špičkovú futbalovú akciu, zodpovedajúcu Vašim schopnostiam. Vášniví futbaloví fanúšikovia, ktorí sú zároveň hernými nováčikmi, môžu hrať rovnako ako profesionáli, pretože pomocou dvoch tlačidiel ovládajú len streľbu a prihrávky. Všetky prvky ovládania si osvoja v priebehu času. S novým ovládaním Smart Play a asistenciou umelej Intel®igence si hráči nájdu svoje tempo, pričom tí skúsenejší sa nemusia obávať o nedostatok zábavy.

VěkUSK0
Jazyk hryNěmčina, Francouzština
Typ hryDetská, Fotbal, Športová
VýrobceEA
Datum vydání03.10.2008
Offline multiplayerPvP, Shared-screen
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*