PS2 Call Of Duty 3 (DE)
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS2 Call Of Duty 3 (DE)
PS2 Call Of Duty 3 (DE)
PS2 Call Of Duty 3 (DE)
PS2 Call Of Duty 3 (DE)
PS2 Call Of Duty 3 (DE)

PS2 Call Of Duty 3 (DE)

13,49 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód005979VýrobcaACTIVISIONZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Nemčina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Call of Duty 3 je ďalší titul v populárnej FPS sérii, ktorý sa zaoberá udalosťami počas vylodenia v Normandii a po ňom, kde sa spojenecké vojská snažili o prielom, ktorý sa nakoniec vydaril a vyústil v oslobodení Paríža.

Hráč si v rámci hlavnej singleplayer kampane postupne vyskúša role 4 vojakov americkej, britskej, kanadskej a poľskej národnosti. V ich koži zažije okrem iného i boje v ruinách miest, kde bude bojovať s nepriateľskými vojakmi na niekoľkých metrov tvárou v tvár, bude zneškodňovať pasce a používať improvizované výbušniny.

Misie budú mať niekoľko spôsobov riešení, pričom každý z nich si od hráča vyžiada inú bojovú taktiku, či už ide o odstreľovanie z úkrytu, alebo priame stretnutia s nepriateľom na niekoľko metrov.

Vďaka veľkej miere interaktivity bude možné zneškodniť takmer akýkoľvek nepriateľov úkryt. To isté však môže nepriateľ urobiť hráči. Chýbať nebude ani tradične komplexný multiplayer s možnosťou účasti až 24 hráčov v niekoľkých módoch.

Podporovaný je multiplayer miestny, v splitscreene i cez internet a okrem ovládateľných dopravných prostriedkov (tanky, džípy, motorky) ponúkne hra aj niekoľko tried vojakov s odlišnými schopnosťami ak dispozícii budú aj online štatistiky.

VěkUSK18
Jazyk hryNěmčina
Typ hryFPS - z prvej osoby, II.Svetová, Legenda, Stealth akcia, Válečná
VýrobceACTIVISION
Datum vydání07.11.2006
Online multiplayer1-16 hráů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*