PS2 Baldurs Gate Dark Alliance 2
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS2 Baldurs Gate Dark Alliance 2
PS2 Baldurs Gate Dark Alliance 2
PS2 Baldurs Gate Dark Alliance 2
PS2 Baldurs Gate Dark Alliance 2
PS2 Baldurs Gate Dark Alliance 2

PS2 Baldurs Gate Dark Alliance 2

23,99 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód007739VýrobcaInterplayZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markBaldur 's Gate: Dark Alliance II je pokračovanie najlepšieho európsky ladeného RPG na PS2. Pustite sa do nových dobrodružstiev, statočne prejdite všetkými nebezpečenstvami a nájdite šťastie, slávu i moc. Postavte sa mnohých zlovestným nepriateľom na vašej pôsobivé ceste. Zbavte krajine chaosu, ovládnite kúzla a zabijácke zbrane ... osud tisícov záleží na vás.

Rovnako ako jednička sa aj pokračovanie pýši prepracovaným príbehom, tešiť sa môžete aj na 40 rozmanitosťou prekypujúcich levelov. K dispozícii je pätica nových postáv, ktorých schopnosti sa budú v priebehu hry vyvíjať. Tvorcovia tiež pridali množstvo nových zbraní, monštier, kúziel či jedinečný systém vytvárania unikátnych predmetov. Nechýba tiež kooperatívny mód (známy z prvého dielu), vďaka ktorému budete môcť všetka dobrodružstvo Baldur's Gate: Dark Alliance 2 prežiť naplno spolu s kamarátom či priateľkou.

Baldurs Gate: Dark Alliance už v prvom dieli spojila hrateľnosť Diabla s príbehom, herným svetom a ďalšími významnými prvkami slávnej Baldur 's Gate. Vznikol tak na hranie neuveriteľne zábavný mix toho najlepšieho z menovaných RPG, ktorý ale navyše disponoval grafikou, o aké sa doteraz nikomu ani nesnívalo. Hra sa odohráva prevažne v rovnomennom meste, ktoré v oboch dieloch čelí nátlaku temných síl.

Zatiaľ čo prvý diel nás oboznámil s pôsobivou postavou Eldrith, ktorá sa po návrate z ríše mŕtvych venovala vybudovanie temné Onyxovej veže, z ktorej velila zhromaždenie armády netvorov, odhodlaných zaútočiť na Baldur 's Gate, v diele druhom bude hráč čeliť silnému rodu upírov, ktorý vo svojom strede skrýva aj jedného mimoriadneho draka s nevšednými magickými schopnosťami.

VěkUSK12
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština
Typ hryDiablovka, Fantasy, RPG
VýrobceInterplay
Datum vydání20.01.2004
Offline multiplayerCo-op, Shared-screen
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*