Nintendo Wii U Hyrule Warriors
Akcia
Výpredaj
Renovované
Nintendo Wii U Hyrule Warriors
Nintendo Wii U Hyrule Warriors
Nintendo Wii U Hyrule Warriors
Nintendo Wii U Hyrule Warriors
Nintendo Wii U Hyrule Warriors

Nintendo Wii U Hyrule Warriors

31,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód021588VýrobcaNINTENDOZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Nintendo Wii U

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 

Presekajte sa celými légiami nepriateľov ako Link, Impa a ďalšie obľúbené postavy zo série hier The Legend of Zelda. Pritom vám bude k dispozícii arzenál mocných pohybov ako v Dynasty Warriors. Cestou naprieč známymi lokáciami kráľovstvo Hyrule budete čeliť tým najstrašnejším nepriateľom, s ktorými ste stretli sv rámci Zelda titulov. Uvažujte takticky a splňte misie tým najefektívnejším spôsobom, aby ste spasili Hyrule!

Postavte sa proti armádam nepriateľov úplne sami v hre pre jedného hráča, alebo bojujte vo všetkých módoch bok po boku s kamarátom v co-op multiplayeru. Zahrajte si znovu misie, ktoré ste už splnili, za akúkoľvek z dostupných postáv vo Free móde - experimentujte s jedinečnými schopnosťami každej postavy a zistite, s kým budete bojovať najradšej. Tiež môžete preskúmať mapu pôvodnej Legend of Zelda v unikátnom Adventure móde - nájdete všetky skryté tajomstvá?

Kráľovstvo je totiž opäť ohrozené, lebo bola vychýlená rovnováha síl Triforce. Hyrule trhá na kusy temná sila, ktorú má na svedomí černokňažníkoch Cia. Legendárny hrdina, Link, musia opäť čeliť hordám nepriateľov a zachrániť princeznú Zelda.

Postup v príbehovom móde vám odomkne nové hrateľné postavy s unikátnou sadou pohybov a typov zbraní. Zbierajte rupia, vďaka ktorým môžete vylepšovať zbrane a vytvárať špeciálne odznaky, ktoré slúžia na vylepšovanie schopností jednotlivých bojovníkov. Potom môžete využiť plnú silu vašich útokov, ktoré spojíte do mocných komb, s ktorými budete čeliť hordám Bokoblinů. Tentoraz si budete musieť zašpiniť ruky, ak chcete Hyrule zachrániť!

VěkUSK12
Typ hryAkčné, Fantasy, Mlátička
VýrobceNINTENDO
Datum vydání19.09.2014
Offline multiplayerCo-op, Shared-screen
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*