Nintendo 3DS Super Mario Maker (nová)
Nintendo 3DS Super Mario Maker (nová)
Nintendo 3DS Super Mario Maker (nová)
Nintendo 3DS Super Mario Maker (nová)
Nintendo 3DS Super Mario Maker (nová)
Nintendo 3DS Super Mario Maker (nová)

Nintendo 3DS Super Mario Maker (nová)

27,76 EUR
Datum naskladnenia: štvrtok 15.12
Doprava
Parametre
Po celej SR:štvrtok 15.12

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód009950VýrobcaNINTENDOZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Nintendo 3DS

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Každý môže hrať, každý môže tvoriť - najnovšie tiež na zariadeniach z rodiny Nintendo 3DS!

Vezmite svoju čiapku a nechajte svoju predstavivosť urvat sa z reťaze v hre Super Mario Maker for Nintendo 3DS. Tešiť sa môžete napríklad na 100 nových úrovní navrhnutých spoločnosťou Nintendo v Super Mario Challenge, kde každá obsahuje ďalšie výzvy na prekonanie za bonusové medaily! A čo napríklad ostatnými hráčmi vytvorené úrovne? Stačí naskočiť na internet, vstúpiť do Course Worldu a vybrať si zo záplavy úrovní vytvorených vo Wii U verzii hry Super Mario Maker. So stovkou nových výziev a odporúčanými úrovňami vždy narazíte na niečo nové a jedinečného!

Super Mario Challenge

Sa Super Mario Challenge môžete hrať kedykoľvek a kdekoľvek bez nutnosti pripojenia k internetu! Nájdete tu 100 originálnych úrovní vytvorených spoločnosťou Nintendo, kedy každá obsahuje extra výzvy ako je zozbieranie každej mince alebo porazení všetkých protivníkov pred dopichávaním do cieľa! Ste pripravení na výzvu? Zdolávaním úloh získate medaily oslavujúce vaše úspechy a dokonca si môžete odomknúť aj ďalšie nové prvky do editora vlastných úrovní!

Naučte sa základy

Vytváranie vlastných úrovní môže byť najprv trochu mätúce. Vďaka pomoci Mashiko a Yamamura a ich užitočných tutoriálov ale budete môcť zo svojej predstavivosti vyžmýkať maximum! Lekcie sú plne interaktívne čo znamená, že z vás za chvíľku budú majstri návrhári.

Zmeňte skôr nemožné na možné!

Môžete vytvárať úrovne s klasickým Mario štýlom alebo spájať jednotlivé prvky v predtým nevídaných kombináciách. S toľkými rôznymi nápadmi vám tak nikdy nedôjdu možnosti nových výtvorov. Mnoho prvkov úrovní je dostupných hneď od začiatku a ďalšie je možné odomknúť hraním Super Mario Challenge!

Zdieľajte majstrovské kúsky so svojimi priateľmi!

Vytvorili ste perfektný úroveň? Tak to je čas sa s ňou predviesť! Svoje výtvory môžete zdieľať s priateľmi cez lokálne pripojenie alebo za pomoci Služby StreetPass, takže si všetci budú môcť užiť vašu prácu! Môžete dokonca spojiť sily s ostatnými hráčmi a vytvoriť tak ultimátne Super Mario úrovne zdieľaním nekompletných kúskov. Tieto úrovne potom budú označené špeciálnou ikonkou ukazujúce vašu spoluprácu!

VěkUSK0
Typ hrySkákačka
VýrobceNINTENDO
Datum vydání11.09.2015
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*