Garance vrácení peněz

Nevhodný darček? Netrafili ste hru na správnu konzolu? Nevadí, chceme našim kolegom vo svete konzol a hier vyjsť v ústrety aj nad rámec našej zákonnej povinnosti, a tak u nás máte celých 30 dní na odstúpenie od kúpnej zmluvy, vrátiť nám tovar a dostať tak svoje peniaze späť, alebo jednoducho tovar vymeniť za niečo iné .

Odstúpenie od kúpnej zmluvy do štrná ... tridsiatich dní!

Všetko funguje veľmi jednoducho. Lehota 30 dní začína plynúť odo dňa prevzatia tovaru. Avšak nehráme si tu na žiadneho vymáhača, keď sa oneskoríte o deň alebo dva, nič sa nedeje, na všetkom sa dá dohodnúť. Ak sa rozhodnete odstúpiť od kúpnej zmluvy, stačí nás kontaktovať na info@konzolyahry.sk, kde Vám kolegovia obratom pošlú pripravený formulár a zodpovie všetky prípadné doplňujúce otázky. Formulár stačí vyplniť a zaslať spolu s bezpečne zabaleným tovarom na našu adresu (ideálne v pôvodnom obalovom materiáli od nás). Odo dňa doručenia beží 14 denná lehota zase nám, v tejto lehote všetko vyriešime k Vašej plnej spokojnosti.

Častý omyl

Upozorňujeme, že nie vždy je odstúpenie od kúpnej zmluvy to jediné riešenie. Veľmi často sa nám stáva, že prípadný problém vyriešime so zákazníkom cez email a žiadne vrátenie či výmena nie je vôbec potrebné. Neverili by ste, ako často je problém len v tom, že zákazník nezapojil správne káble - od toho tu ale sme my a radi Vám cez email, chat alebo telefón poradíme.

Odstúpenie aj na hry

Legislatívno vzaté tiež nemáme vychádzať zákazníkom v ústrety, keď si objednajú hru, ktorú rozbalí a následne chcú odstúpiť od kúpnej zmluvy. Na digitálne nosiče sa totiž podľa zákona odstúpenie od kúpnej zmluvy nevzťahuje, však ak sa tak stane, nebojte sa nám napísať. Aj to sme schopní vyriešiť - sme tiež len ľudí, a hlavne aj hráči. A čo by sme to boli za hráča, keby sme pri prípadnom omylu stáli v ceste medzi Vami a Vašou vysnívanú hrou.

Vrátenie aj pri nákupe na predajni

Aj tu sme sa rozhodli ísť nad rámec našej zákonnej povinnosti. Prijmeme totiž Vaše odstúpenie od kúpnej zmluvy aj pokiaľ tovar nakúpite priamo u nás na predajni. Pre niekoho sa to môže zdať ako samozrejmosť, zákon však toto po predajcoch nevyžaduje. My sme sa aj napriek tomu rozhodli vyjsť Vám v ústrety, čo by sme pre Vás neurobili ...

V našich zákazníkov máme dôveru, veríme, že toho nebudete zneužívať a že sa nám náš prístup vráti v podobe ďalších spokojných zákazníkov.

/*