Adaptér pre Kinect Xbox ONE S / X
Akcia

Adaptér pre Kinect Xbox ONE S / X

33,71 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód999500Záruka24 mesiacov
Stav: Nový
NovýPredávame aj renovovaný tovar - odborne vyčistený, testovaný a na nerozoznanie od nového. Kliknutím sem zistíte viac.

Neobsahuje originálne balenie


Kinect adaptér umožňujúce pripojiť pohybový senzor Kinect V2 pre konzolu Xbox One ku konzole Xbox One S / X alebo k počítaču so systémom Windows 8 / 8.1 / 10 v 64 bitovej edícii.

 

COL_Kinect3_2238 V čase, keď sa na trhu objavili konzole Xbox 360 , boli pohybové hry na Kinect revolúciou vo svete hier. Mnoho z vás ocenilo príležitosť ovládať postavy celým svojím telom a užilo si veľa zábavy so svojou rodinou a priateľmi. V roku 2016, kedy spoločnosť Microsoft spustila konzola novej generácie Xbox One S , sa vývojári rozhodli odstrániť port pre pripojenie Kinectu a neskôr, ako sa už mnohí z vás dozvedeli, aj úplne pozastaviť podporu samotného senzoru na Xbox.

Xbox-One-X-vs-Xbox-One-S-pcgh1 Konzola prinášajú skvelé funkcie, nadpriemerný výkon a dych-berúce grafiku. Ak nechcete ale prísť o možnosť si zatancovať, zacvičiť alebo si jednoducho užiť trochu akčnej zábavy s kamarátmi aj na novej generácii herných konzol.

 
S vylepšenou verziou Kinectu sa nemusíte uspokojiť s pasívnym posedením pri monitoroch, alebo schovávať Kinect späť do krabice.
Záruka24 mesiacov

PopisNávod
/*