Výkup

 

Chcete novú konzolu, ale neviete čo se starou? Dohrali ste hru a nechcete ju vyhadzovať? Nechce sa Vám vystavovať tovar na bazár, neustále odpisovať na správy, čakať týždeň alebo mesiac len preto, aby si Vás konečne niekto všimol?

1
Kontaktujte nás pomocou jednoduchého formulára
2
Hry a konzoly naceníme a vygenerujeme prepravný štítok
3
Štítok nalepíte na balík a zdarma nám ho odošlete cez Zasielkovnu

Ste na správnom mieste

Zvoľte, čo chcete predať, vyplňte jednoduchý formulár a my se Vám ozveme hneď, ako to pôjde. Ak budete chcieť pripojiť aj fotky, bohato nám stačí jedna alebo dve, na ktorých bude vyfotené všetko, čo chcete nechať vykúpiť.

Větší počet fotek zbrzdí celý systém a Vaší nabídku tak obdržíte se zpožděním.

Výkup na protiúčet

Pri nákupe na protiúčet dostanete špeciálnu zľavový kupón. Tento zľavový kupón bude mať hodnotu o 33% vyššie ako samotná ponúknutá hotovosť. Ak teda budete chcieť vykúpiť hru v hodnote 30€, vystavíme Vám zľavový kupón v hodnote 39,9€.

Vykupujeme aj cez Zasielkovnu!

Nemusíte jazdiť k nám do Plzne, tovar Vám vykúpime, nech už ste kdekoľvek. Vygenerujeme Vám štítok, ktorý nalepíte na Váš balíček. Nebudete tak platiť žiadne poštovné. Nemusíte vypĺňať žiadne formuláre a na prepážke Zasielkovny. Všetko vybavíte rýchlo a hlavne jednoducho..

Všetko je jednoduché

Neplatíte žiadne poštovné, žiadne fronty, žiadna byrokracia s vyplňovaním adresáta pod. Nezabudnite nám oznámiť aj Vaše číslo účtu. Peniaze Vám po dohovore pošleme priamo na tento účet alebo Vám zariadime špeciálnu zľavový kupón na nákup ďalšieho tovaru.

Chceme ísť našim zákazníkom naproti a preto im načúvame. Vďaka tomu sme túto službu zriadili a zákazníci si ju nemôžu vynachváliť. Skúste to aj Vy, výkup nikdy nebol tak ľahký!