test3

Vážený Microsof, keďže si na informácie o svojom novom vlajkovom tanku podobne skúpy ako Sony s PS5 , dovoľ mi, aby som Ti tu opísal, čo si od Xboxu Series X predstavujem ja, ako zástupca fanúšikovské strany. Rôzne chytré internety píšu čosi o 16GB operačnej pamäte, GPU o sile 12 TFlops a špeciálnym AMD procesora Zen 2. Nie, nemienim sa rozpisovať o tom, čo tá zaklínadlá znamenajú. S takouto výbavou si trúfam priať, aby hry na nový Xbox boli tak prepracované , že budú vyzerať lepšie ako to, čo je vidieť za oknom, tak dlhé , že sa nezmestia do obývačky, obsiahle ako GTA krát Assassin na druhú a chcem, aby načítanie trvalo zhruba tak rýchlo ako v skutočnom živote. Na dodávaný NVMe SSD disk nech sa ich zmestí aspoň 9 a každá aktualizácia nech trvá maximálne pár sekúnd a pol. Hoci to znie ako sranda, parametre Series X sú všelijaké, len nie na smiech.

Postav alebo polož, hlavne hraj!

Nový Xbox bude vo svojej základnej podobe priestorovo riešený podobne ako kdejaký herný počítač, čiže, ako my, češi, hovoríme, vertikálne. S ohľadom k doterajším objavom v oblasti fyziky si však trúfam tvrdiť, že konzolu bude možné prekonfigurovať do horizontálnej polohy (proste to položíš na stranu). Rovnako ako PlayStation sa aj Xbox hlási k spätnej kompatibilite, ktorá má v prípade zahŕňať tituly zo všetkých predchádzajúcich generácií. Čo je pre Xbox unikátny, je sľubovaná kompatibilita hier s počítačmi nakazenými Windows, čo je nárez ako blázon, obzvlášť ak máte počítač . Spolu s novou konzolou príde na svet aj exkluzívne hra Halo Infinite. Ďalší z potvrdených kôpok šťastie sa volá senu 's Saga: Hellblade II a pochopiteľne dôjde aj na FIFA 21 .

PS, Xbox, kto je viac? Ten, kto má obaja!

Bolo by nemúdre vyhýbať sa zubami nechtami akémukoľvek meziznačkovému porovnávanie, avšak účelom týchto článkov rozhodne nie je určovať, či je lepšie PS, Xbox alebo vejlet do lesa. Tento rozsudok je navyše v rukách každého na hrách závislého jednotlivca. Okrem toho, až obe tieto konzoly uzrie svetlo nášho riadne osvetleného skladu, ťažko sa u nás nájde niekto, kto by si na jednu z nich nechal dobrovoľne zájsť chuť. Ďalej je nutné vziať do úvahy, že hoci to z nášho písanie nie je vždy zrejmé, stále sme obchod , takže nakoniec budeme musieť vypredať obe konzoly, inak si ich nebudeme mať za čo kúpiť pre seba. PS: Ticho, nehovorte to šéfovi , ale ak si konzole novej generácie nakoniec nakúpite niekde inde (kto by to robil?), Mohol by som sa niekedy zastaviť u Vás doma, Prosííím ...

Záruka24 mesiacov
test3
Vytvorené12. 5. 2020
/*