FIFA 21 2021

Každoročné pozdimní zrodenie novej hry zo série FIFA je dnes už globálne známy a zaužívaný prírodný úkaz, podobne ako odchod medveďov na zimný odpočinok. Niektorí radikálnej FIFálisti môžu práve medveďom závidieť, že značnú časť čakacie lehoty na nový diel jednoducho prespí . O čo sú však naši prítulní chlpatí priatelia ochudobnení, sú internetové špekulácie, novinky a dohady o blížiacom sa následníkovi trónu virtuálneho futbalu.

Logickým uvažovaním s miernou prímesou matematiky sa dá odvodiť, že sa Dvadsaťjednotka bude hrať okrem iného na PlayStationu 5. Rýchlejšie a šikovnejší mašina pochopiteľne sľubuje lepšiu grafiku, viac deje na obrazovke a libozvučnější ľubozvuku, čo sú však múdrosti, ktorá by došla aj tomu spiacemu medveďovi . Dôležitejšie otázka je, ako sa tieto zmeny prejavia v hre. Zápasy by sa teoreticky mohli načítavať rýchlosťou svetla, nových ihrísk a viditeľných chrobákov na steblách trávy by mohlo byť cca hafo a štvrť, nový systém spracovania zvuku nám zrejme umožní užiť si jadrové komentáre ovládaných panáčikov s presným priestorovým zasadením a vďaka prepracované fyzike sa možno dočkáme kreácií podobných tej po ľavici tohto textu.

Medzi želanie lačných FIFožroutů patrí samozrejme aj zahrnutie ďalších a ďalších klubov a hráčov z celého sveta , ako aj rozšírenie režimu tvorby vlastného športovca a tímu, ktoré je už teraz pomerne obsiahle (hoci sa zdá, že nikoho doteraz nenapadlo zostrojiť si FIFA tím z hokejistov alebo hudobníkov ). Na obsiahnutie úplne všetkých tímov zo všetkých krajín vrátane Rohane a Mordoru si zrejme budeme musieť nejakých pár FIF počkať, Ničmenej nejako sa začať musí, no nie? Zaujímavý nápad je tiež režim hry za rozhodcu . Budúcnosť ukáže, aké nové herné prvky predstaví nielen FIFA 21, ale aj konzoly PS 5 ako taká a či sa do toho podivného výkroja na koncepčnom obrázku vpravo vojde pivo.

 

 


 

Záruka24 mesiacov
FIFA 21 2021
Vytvorené4. 3. 2020
/*