test3


V posledných hodinách hráčska komunita zažila niečo ako druhé Vianoce (možno aj viac ...). Sony konečne odprezentovala zoznam chystaných herných titulov pre novú hernú konzolu PlayStation 5. A tak sme si povedali, že to rýchlo prejdeme aby ste aj Vy vedeli, čo sa na akciu prehnalo za Libovky.


Grand Theft Auto V

Tu takmer bez komentára! Započnout novú hernú generáciu bez ikony tohto fenoménu by bol hriech, ktorý by vážne nestál ani za hriech. TOPovka GTA 5 z doby hernej konzoly PlayStation 3 dorazí aj v roku 2021 na na PlayStation 5 s lepšou grafikou a rozšírenejším obsahom.


GRAN TURISMO 7

Japonskí majstri svojho oboru sľubujú úchvatnú grafiku s podporou 4K a ray tracing (čo, že to je? Tak treba realistickejší vzhľad lesku na kapotách áut).


MARVEL'S SPIDER-MAN: MILES MORALES

Pokračovanie Marvel 's Spider-Man s podtitulom Miles Morales s novým hrdinom. A ktože to akože je? Pre komiksovej fajnšmekrov nikto neznámy, pre novicov malá nápoveda: jedná sa o pešiaka hneď dvojica amerických menšín.


RATCHET & Clank: RIFT APART

Pskov klasika nesmie chýbať ani pre novú generáciu. Párty naprieč dimenziami s fazóny klasických renderovaných filmov, to je prísľub dobrodruhovia.


RETURNAL

Akčná hra o pani, ktoré sa neustále dokola opakujú poslednej hodiny jej života vrátane smrti. Ale aby to nevyznelo stereotypne, smrť vždy nebude znamenať koniec a zakaždým dôjde k čiastočnej premene herného sveta. Na túto exkluzivitu sme osobne zvedaví.


RESIDENT EVIL 8

Ďalší diel resident skutočne bude! Stane sa tak v budúcom roku a naše skôr avizované informácie o "dedinské" tematike sa potvrdili. Do hutné atmosféry sa premietnu aj známe postavy, ako napríklad Chris Renfield.


HORIZON: FORBIDDEN WEST

Pokračovanie akčnej adventúry Horizon Zero Dawn zahreje pri srdiečku nemalé publikum. Hlavná hrdinka Aloy bude pokračovať ďalej na západ s tým, že nás čaká veľa noviniek vrátane hrateľnosti.


Pragma

Novinka z dielne Capcom vyzerá tajněni než tajne. Zatiaľ ale vieme, že hra vyjde v roku 2022.


HITMAN III

Odhalenie ďalšieho dielu Hitmana bolo tak trochu prekvapením. Tvorcovia hry tvrdia, že pôjde doteraz o najtemnejšie epizódu zo série sa ťažiskovými zákazkami.


NBA 2K21

NBA 2K21 je prvý športový hrou odprezentované pre novú generáciu herných konzol. Trailer stál naozaj za to a uvidíme, ako bude vyzerať klasický gameplay. Hry sa dočkáme v štandartnom jazdnom poriadku vydanie NBA 2K, a to na jeseň tohto roku.


Sackboy: A BIG ADVENTURE

Uštrikovaný Sackboy zo série Little Big Planet sa vracia v kombu sóla a kooperácie s ďalšími hráčmi.


PROJECT Athi

Exkluzivita nesie údajne zatiaľ pracovný názov a bude sa jednať o novú akčnú adventúru od Square Enix a Luminous Productions.


Oddworld Soulstorm

Herná klasika z roku 1997 sa vracia späť a vyzerá to, že pôjde o slušne dramatickú záležitosť. Hry sa dočkáme aj na PS4.


A ČO OSTATNÉ TITULY?

Zoznam všetkých potvrdených hier pre PS5 je samozrejme rozsiahlejšie a vrátime sa vk nim pri ďalších možných príležitostiach (nie, že by boli nudné či plytké!).

Záruka24 mesiacov
test3
Vytvorené12. 6. 2020
/*