PS3 Move Wonderbook (Rôzne varianty)
Renovované
PS3 Move Wonderbook (Rôzne varianty)
PS3 Move Wonderbook (Rôzne varianty)
PS3 Move Wonderbook (Rôzne varianty)

PS3 Move Wonderbook (Rôzne varianty)

19,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód999211VýrobcaSonyZáruka12 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

BALENIE OBSAHUJE IBA KNIHU

Určené pre PlayStation 3

Kompatibilný s hrami Book of Spells, Diggs Nightcrawler, Walking with Dinosaurs a Book of potions.

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Sony PS3 Wonderbook - kompatibilný s hrami Book of Spells, Diggs Nightcrawler, Walking with Dinosaurs a Book of potions.

BALENIE OBSAHUJE LEN KNIHU

Kúzlite vo vlastnej obývačke na systéme PlayStation 3. Objavte nové exkluzívne a pôvodné dielo JK Rowlingovej, ktoré počas čítania pomaly ožíva.

Premeňte pohybový ovládač PlayStation Move na čarodejnícku paličku a sesílejte kúzla pomocou rozšírenej reality v hre Wonderbook.

Začnite s výcvikom v knižnici v Rokforte, kde môžete študovať, cvičiť a zosiela kúzla, ako sú Incendio, Wingardium Leviosa, Expelliarmus a objavovať poznámky a kúzla namaľované na okraje knihy predošlými študentmi Rokfortu.

Ovládnite viac než 20 kúziel a vďaka hre Wonderbook: Book of Spells pre PlayStation 3 premeňte vašu obývačku na oddelenie s obmedzeným prístupom bradavicke knižnice. Preskúmajte lexikón kúziel zo sveta Harryho Pottera, ktorý pred viac ako 200 rokmi napísala Miranda Jestřábová pre mladých čarodejníkov a čarodejnice, aby sa mali z čoho učiť mocné kúzla a zaklínadlá.

  • Najskôr to najdôležitejšie: musíte si vybrať prútik a Bradavickej koľaj, do ktorej chcete vstúpiť. Ak máte už účet na Pottermore.com - jedinečnom on-line svete vystavané podľa kníh o Harry Potterovi - budú údaje z neho automaticky nahrané do vašej hry. Párkrát mávne prútikom, aby ste si na ňu zvykli, a potom sa pustite do skúmania lexikónu kúziel.
  • Hra Wonderbook: Book of Spells je rozdelená do piatich kapitol a prináša nové texty z pera autorky Harryho Pottera, spisovateľky JK Rowlingovej, vďaka ktorým na vás zo starodávnych stránok čarovné knihy vyskočí úžasný nový svet. Ako budete so svojím sprievodcom Lexikón postupovať, dozviete sa veselé príbehy, ktoré sa skrývajú za jednotlivými kúzlami, budete sa ukrývať pred čarovných tvorov, ktorí pred vašimi očami ožijú, a čo je najdôležitejšie, naučenú mágiu si vyskúšate v praxi.
VěkUSK0
TypPouze kniha
VýrobceSony
Záruka12 mesiacov
Popis
/*