Xbox One Zombie Army Trilogy
Akcia
Renovované
Xbox One Zombie Army Trilogy
Xbox One Zombie Army Trilogy
Xbox One Zombie Army Trilogy
Xbox One Zombie Army Trilogy
Xbox One Zombie Army Trilogy

Xbox One Zombie Army Trilogy

27,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód023119VýrobcaRebellion DevelopmentsZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markMrazivo desivá vízia druhej svetovej vojny sa Vám predstavuje v napínavom hororovom titule Zombie Army Trilogy.

Čo môže byť horšie ako hordy nemŕtvych a hnijúcich nacistov tiahnucími Európou.

Zombie Army Trilogy Vám dá obpověď.

Hitler čelí porážke z rúk spojencov, a tak vytiahol z rukáva posledné tromf - légiu nemŕtvych supervojakov, ktorí hrozí, že zaplaví celú Európu.

Bojujte sami alebo v tíme a zachráňte ľudstvo pred nemŕtvu hrozbou v tejto apokalyptickej strieľačke pre 1 až 4 hráčov!
Zombie Army Trilogy, ktorá sa objaví na začiatku roka 2015, poskytuje hráčom na PlayStation 4 a Xbox One prvú príležitosť okúsiť napínavú kooperatívny strieľačku, z ktorej sa stala kultovou senzácia na PC. Z predchádzajúcich nepriateľov sa stávajú spojencami, pretože živí tu bojujú proti mŕtvym.

Hra Zombie Army Trilogy je napchaté novým obsahom a dvoma dych vyrážajúcimi Remaster a navyše obsahuje aj doteraz neuverejnené tretí diel série a úplne nový režim hordy. Vďaka tomu sa jedná o dokonalú kolekciu pre všetkých fanúšikov adrenalínových strieľačiek s hutnou atmosférou.

Prebojujte sa 15 nervy drásajícími misiami naprieč TROMI epickými kampaňami v ožiarených a démonov zamorených rozvalinách druhoválečného Nemecka.

Stretnite sa s okultnými silami v kampani na PIATICH desivých mapách pre hordy. Postavte sa hrôzam sami alebo bojujte bok po boku online v kooperácii 2-4 hráčov.

Bojujte ako elitný ostreľovač Karl FAIRBURN alebo ako jeden z ÔSMICH hrateľných hrdinov vrátane ŠTYROCH nových ženských postáv ozbrojených viac ako 25 ikonickým zbraňami a výbušnými pascami.

Postavte sa légiám nemŕtvych supervojakov, ozbrojených kostlivcov, odstreĺovacích zombií, eliťákům s motorovky, ohnivým démonom a ďalším netvorom, než sa stretnete so samotným démonickým Hitlerom v poslednom stretu, ktorý rozhodne o osude ľudstva!

Užívajte si strašnú krásu neslávne preslávené rentgenové kamery smrti a sledujte zvnútra, ako sa s mrazivým zmyslom pre detail hnijúce mäso a vnútornosti trhajú na kusy.
Prejdite si desivým prostredím a zažite napínavú akciu - to všetko v krvavo nádherných 1080p.

VěkUSK18
Typ hryAkčné, Horor, II.Svetová, Stealth akcia, Zombie
VýrobceRebellion Developments
Datum vydání03.03.2015
Online multiplayer1 - 4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*