Xbox One Yook-Laylee
Renovované
Xbox One Yook-Laylee
Xbox One Yook-Laylee
Xbox One Yook-Laylee
Xbox One Yook-Laylee
Xbox One Yook-Laylee

Xbox One Yook-Laylee

13,49 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód048976VýrobcaPlaytonic GamesZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Yook-Laylee je nová plošinovka s otvoreným svetom od veteránov žánru, spoločnosti Playtonic. Objavte krásne obrie svety, spoznajte nezabudnuteľné postavy a pozbierajte celý rad predmetov! Yook (ten zelený) a Laylee (vtipná Netopýrky s veľkým nosom) vyrazí na dobrodružstvo, aby prekazili plány korporátnemu Kapitálu B, ktorý chce svojím postupom absorbovať všetky knihy sveta ... a premeniť ich v čistý zisk!

TONY ZÁBAVY
Pomocou škály špeciálnych schopností, musia hrdinovia čeliť množstvu hádaniek a prekážok, aby našli Pagies, zlatú cenu, ktorá je použiteľná na odblokovanie - a zväčšenie úžasných svetov plných bizarných postáv, obrie bossov, výziev s koče, hier testujúcich zručnosť, kvízov, režimu pre viac ľudí ... a mnoho ďalšieho!

VYTVORTE SI VLASTNÝ CESTU
Slobodne si odomykajte schopnosti. Vyberte si, aké svety chcete zväčšiť a používajte unikátny modifikátory hry vo forme elixírov. Každého hráča čaká jedinečný zážitok.

NEZABUDNUTEĽNÉ POSTAVY
Spoznajte (alebo porazte) celý rad nezabudnuteľných postáv, ktoré pripravil tím umelcov a zvukových technikov zodpovedných za legendárny plošinovky. Rovnako tak o vynikajúci soundtrack sa postarali veteránové David Wise (Donkey Kong Country) a Grant Kirkhope (Banjo-Kazooie).

privolajte kamarát
Vytvorte si vlastné kamarátsky duet a prežite dobrodružstvo Yook-Laylee v co-op módu! Jeden hráč prevezme kontrolu nad hlavnými hrdinami a druhý

VěkUSK6
Typ hryDetská, Fantasy, Skákačka
VýrobcePlaytonic Games
Datum vydání11.04.2017
Online multiplayer1 - 4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*