Xbox One Watch Dogs 2 (nová)
Xbox One Watch Dogs 2 (nová)
Xbox One Watch Dogs 2 (nová)
Xbox One Watch Dogs 2 (nová)
Xbox One Watch Dogs 2 (nová)
Xbox One Watch Dogs 2 (nová)

Xbox One Watch Dogs 2 (nová)

14,87 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód059703VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových.Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

 

Použite hackovanie ako zbraň v obrovskom a dynamickom otvorenom svete hry Watch Dogs 2.

V roku 2016 bol ctOS 2.0, pokročilý operačný systém prepájajúci mestskú infraštruktúru, zavedený v niekoľkých amerických mestách s cieľom vytvoriť bezpečnejšie a efektívnejšie fungujúci metropoly.

Hrajte za Marcusa Hollowaya, nadaného mladého hackera žijúceho v kolíske technickej revolúcie, San Fanciském zálivu. Pridajte sa k neslávne preslávené skupine hackerov známe ako DedSec a objavte skryté nebezpečenstvo systému ctOS 2.0, ktoré môžu v rukách skorumpovaných korporácií slúžiť na sledovanie a manipuláciu s ľuďmi v masívnom rozsahu.

So schopnosťou hackovať a DedSecem na vašej strane rozbehnite hackerskú akciu storočia, vyraďte ctOS 2.0 z prevádzky a vráti ľuďom slobodu!

VITAJTE V San Franciscu ZÁLIVE: Objavte masívne a dynamický otvorený svet ponúkajúci neuveriteľné množstvo herných možností: Prohackujte si cestu skrz kľukatiacu sa ulice San Franciska alebo sa nabourejte do kancelárií špičkových spoločností zo Silicon Valley.

Háčkované JE VAŠA ZBRAŇ: hackuju mestskú infraštruktúru, každé pripojené zariadenie a každú osobné databázu. Prevezmite kontrolu nad Drone, autami, žeriavy, bezpečnostnými roboty a celým radom ďalších zariadení.

BUĎTE pánom situácie: Použite hackovanie a zakrádania alebo kombináciu hackovanie a vašich zbraní na dokončenie úloh. Upravujte svoje Háčkovacia nástroje - RC autá, Quadcoptéry, zbrane tlačené na 3D tlačiarňach a oveľa viac.

Súvislý PREPOJENIE S PRIATEĽMI: Zostaňte prepojení s vašimi priateľmi za pomoci úplne nového súvislého multiplayerového zážitku, ktorý obsahuje tak kooperatívne, tak kompetitívna aktivity.

VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Holandština, Italština, Polština, Portugalština, Španělština
Typ hryAkčné, Auta, Dlhá hra, Sandbox, Sci-Fi, Stealth akcia, Štyl Mario Kart, Velká mapa
VýrobceUBISOFT
Datum vydání15.11.2016
Online multiplayer1 - 4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*