Xbox One Tropico 6 (nová)
Novinka
Xbox One Tropico 6 (nová)
Xbox One Tropico 6 (nová)
Xbox One Tropico 6 (nová)
Xbox One Tropico 6 (nová)
Xbox One Tropico 6 (nová)
Xbox One Tropico 6 (nová)

Xbox One Tropico 6 (nová)

11,89 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód018856VýrobcaKalypso MediaZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

V sérii Tropico sa hráči už od roku 2001 obliekajú do honosného prezidentského hávu a preberajú kontrolu nad svojím vlastným fiktívnym ostrovom. Hlavnou náplňou všetkých hier v sérii je budovať a udržiavať infraštruktúru na ostrove, plniť potreby jeho obyvateľov tak, aby vás spokojne znova zvolili ... podplácať každého, kto má s vašou vládou nejaký problém, nechávať zmiznúť tých, ktorí svoju nespokojnosť začnú prezentovať verejne a šetriť zlatky zo štátnej kasy na svoj dôchodok. Nikde nie je samozrejme napísané, že musíte byť benevolentným štátnikom alebo nemilosrdným diktátorom, však ľudia sú vrtkavé a ak si nedáte pozor, môžu vás nezvoliť, vyhnať, zabiť ... Však to poznáte.

Šiesty diel strategického ostrovného simulátora prináša hneď niekoľko veľmi vítaných zmien. Môžete teraz udržiavať niekoľko ostrovov súčasne, stavať medzi nimi mosty a tunelový nielen štátny rozpočet, ale aj skutočné tunely pod horami. Medzi ďalšie nové herné techniky patrí možnosť vysielať špeciálne jednotky do sveta, aby kradli cudzie užitočné technológie či rovno slávne stavby, ako sú napríklad Eiffelova Veža alebo Socha Slobody. Z minulých dielov sa vracia volebné prejavy a naopak upustené bolo od systému dynastií. Na realistickosti celej hry má pridať hlbšiu prepojenie medzi ekonomickou prosperitou, spokojnosťou obyvateľov, vašimi činy a vašej obľúbenosťou. Ak napríklad zo svojej moci niekoho necháte uväzniť či zavraždiť, celá jeho rodina vás prestane podporovať. Zásadnou technickou zmenou je potom přesedlání na grafický engine Unreal, ktorý dodá hre úplne nový kabát.

Čo zostáva nezmenené, je celkový veselý a vtipný tón tejto hry s osudmi mnohých ľudských životov. Tak čo, El Presidente, zahreje vaše ľadové diktátorské srdcia naše preslnená tropická pieseň? Alebo snáď táto svieži ostrovný pieseň schladí vašu horiace myseľ budovateľov a nechá vás zaspať na vavrínoch?

"Tri, štyri! Na tropických ostrovoch s kokosovníky ...".

VěkUSK12
Typ hryStrielačka, Zábavná
VýrobceKalypso Media
Datum vydání29.03.2019
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*