Xbox One Pure Farming 2018
Renovované
Xbox One Pure Farming 2018
Xbox One Pure Farming 2018
Xbox One Pure Farming 2018
Xbox One Pure Farming 2018
Xbox One Pure Farming 2018

Xbox One Pure Farming 2018

19,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód036957VýrobcaTechlandZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Spravujte svoju vlastnú farmu pomocou najnovšej technológie a najmodernejších strojov. Hra ponúka tri unikátne mody s rôznorodou hrateľnosťou.

Zábavné je i prostredie ... nájdete tu európskej, ázijskej i americké, teda môžete pestovať typické plodiny pre tieto podnebie.

Na farme nebudete poznať nudu, môžete robiť všetko od chovu zvieratstva, pestovanie plodín, výsadby sadov, staranie sa o skleníky, až po zelenú energiu.

Vzhľadom k plnohodnotným licenciám sú všetky stroje detailne vykonané do poslednej skrutky.

Trojica herných módov

Do hry je možné od začiatku vstúpiť cez ľubovoľný z troch herných módov. Nováčikovia ocenia príbehový režim, v ktorom sa budete snažiť postaviť na nohy zadlženú farmu, zdedenú po vašom dedkovi. Príbeh je samozrejme skôr rámcový, hlavné je v tomto prípade citlivo dávkovaný postup hrou a predstavovania nových mechanizmov aj možností s podporou všakovakých rád a tipov.

Pure Farming 2018 v Zetoru

Skúsení fanúšikovia žánru môžu do hry skočiť po hlave vďaka režimu "Free Farming", kde si všetky ciele a vybavenie môžete upraviť úplne podľa svojho. Tretím režimom sú tzv. "Farming Challenges", nápadité realistické scenáre, kde musíte napríklad zožať rozľahlé polia do dvadsiatich minút kvôli blížiacemu sa lesnému požiaru.

Všetky herné režimy ťaží z dostupnosti oficiálne licencovaných vozidiel a strojov, od značiek ako sú Zetor, Landini, McCormick, DAF, Mitsubishi a mnoho ďalších. Okrem toho stojí za zmienku tiež pestrá krajina a plodiny vďaka tomu, že budete farmy budovať v Taliansku, Nemecku, Severnej aj Južnej Amerike alebo dokonca v Japonsku. S tým súvisí jednak pestrá a miestami naozaj pôsobivá krajina, ale aj niektoré unikátne stroje, napríklad ten na stávkovanie ryže.

Zdroj: https://bonusweb.idnes.cz/pure-farming-2018

Počas svojej kariéry budete ovládať viac než stovku farmárskych vozidiel a strojov, verne přetvořených podľa vzorov od tých najväčších značiek v odbore (New Holland, Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Trelleborg atď.)

VěkUSK0
Typ hrySimulátory, Zábavná
VýrobceTechland
Datum vydání13.03.2018
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*