-31%
Akcia
Výpredaj
Xbox One PixARK (nová)
Xbox One PixARK (nová)
Xbox One PixARK (nová)
Xbox One PixARK (nová)
Xbox One PixARK (nová)
Xbox One PixARK (nová)

Xbox One PixARK (nová)

Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

40,53 EUR
27,99 EUR
Posledný kus skladom!
Osobne v Plzni:
dnes
Prepravnou spoločnosťou:
pondelok 8.6
Kód999404
VýrobcaSnail
Záruka24 mesiacov

Doprava už od 3€

Viac o doprave �

PopisFoto

Svet PixARK je pestrofarebné ihrisko plné dinosaurov, kúziel a napínavých dobrodružstiev. Môžete ho so svojou postavou objavovať, budovať si základňu, krotiť dinosaurami, alebo vyrábať technické či magické predmety. Len sa nesmiete nechať zabiť. Hra je založená na prvku premenlivosti a prekvapenie. Vaša postava je široko prispôsobiteľná a samotný svet sa s každou novou hrou úplne preskupením, čo zaručuje zakaždým úplne nový zážitok.

Pravidlá sú podobné ako u väčšiny survivalových hier. V priebehu hry sa budete musieť starať o základné potreby svojej postavy a zároveň sa brániť útokom krvilačných mäsožravcov. Samozrejme nechýba ani ťažby materiálov a stavba pevnosťou. Kockové grafické prevedenie v štýle Minecraftu umožňuje kreatívnym hráčom rozbúrať všetko, na čo narazí a prestavať si to podľa svojich predstáv. Za takmer akúkoľvek činnosť v hre získavate skúsenosti a dosahujete nových úrovní, na ktorých budete schopní vyrábať viac predmetov, čo vám umožní rozšíriť svoje pole pôsobnosti. Zvieratá, ktoré si skrotíte vám budú pomáhať v bojí, budú s vami rásť a vy budete môcť prispôsobiť ich schopnosti svojim potrebám.

Hra obsahuje režim pre jedného hráča i online multiplayer, v ktorom môžete buď spolupracovať, alebo súperiť s ostatnými hráčmi, čo dodá hre úplne nový rozmer.

Keď to zhrnieme, PixARK je zaujímavým spojením kreatívne budovateľskej stratégie a napínavé survival akcie. To všetko je vyvedené v jednoduchom spracovaní, ako po grafickej stránke, tak po stránke herných mechanik. To dáva úplne voľný priestor predstavivosti hráča - staviteľa, pričom hra nenudí ani akčnejší lovca divokých potvor. V tomto spracovanie je úplne na vás, aké tempo hry si zvolíte, podľa toho, či sa cítite viac ako neohrozený prieskumník, alebo venujete viac času vybudovanie bezpečnej základne a jej rozširovanie.

 

Typ hryAkčné, Otvorený svet, Sandbox, Survival, Zábavná
VýrobceSnail
Datum vydání31. 5. 2019 0:00:00
Online multiplayer1 - 70 hráčů
Xbox One PixARK (nová)
Xbox One PixARK (nová)
Xbox One PixARK (nová)
Xbox One PixARK (nová)
Xbox One PixARK (nová)
Novinky v ponuke
[Xbox One] Protišmykový návlek na ovládač (biely)
Renovované
Skladom > 3 ks
1,59 EUR1,59 EUR bez DPH