Xbox One Grid
Renovované
Xbox One Grid
Xbox One Grid
Xbox One Grid
Xbox One Grid
Xbox One Grid

Xbox One Grid

15,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód024747VýrobcaCodemastersZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Štvrté vydanie závodné hry Grid a zároveň desiate vydanie v sérii TOCA sa spolu s hrami Tilt a Fuel vyznačuje najkratším názvom v histórii hier Codemasters . Ale to len tak mimochodom. Okrem bohatej a rôznorodej ponuky áut (cez 70 exemplárov v rôznych triedach) a tratí (okolo 80 variácií na 13 hlavných miestach) sa Grid môže pýšiť niekoľkými vynaliezavými novotami v rámci celého žánru .

Jednou z najlákavejších nových mechaník je úplne unikátne spracovanie umelých protihráčov. V hre sa stretnete so 400 rôznymi jazdcami , z ktorých každý riadi a reaguje na vaše správanie trochu inak. Líšia sa aj náchylnosť jednotlivých vodičov k chybování. Čo však majú spoločné, je, že ak je na trati nenecháte na pokoji a budete pretekať ako v Burnoutu , začnú vidieť červeno a pustí sa do vás v štýle Wreckfestu . Hra tiež vie sledovať, s kým sa najčastejšie stretávate na cieľovej rovinke a kto je teda vaším hlavným sokom .

Za zmienku rozhodne tiež stojí silný dôraz na nastavenie obtiažnosti a realistickosti správania áut. Codemasters si želajú, aby si Grid užil ako príležitostný arkádový hráč, tak náročný veterán simulátorov. Na spresnenie simulácia ovládania pretekárskych mašín sa podieľal známy formulár Fernando Alonso , u ktorého si môžeme byť istí, že vie, o čom hovorí. Keby ste mal niekto sebemenší pochybnosti, môže te Alonsa priamo v hre vyzvať k závodu a on Vám to rád vysvetlí.

 

VěkUSK6
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Polština, Španělština
Typ hryAuta, Závodná, Závodný Simulátor
VýrobceCodemasters
Datum vydání11.10.2019
Online multiplayer1-16 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*