Xbox One Far Cry New Dawn (CZ) (nová)
Akcia
Výpredaj
Xbox One Far Cry New Dawn (CZ) (nová)
Xbox One Far Cry New Dawn (CZ) (nová)
Xbox One Far Cry New Dawn (CZ) (nová)
Xbox One Far Cry New Dawn (CZ) (nová)
Xbox One Far Cry New Dawn (CZ) (nová)

Xbox One Far Cry New Dawn (CZ) (nová)

11,89 EUR
Datum naskladnenia: sobota 10.12
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód999779VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Čeština

Nová nerozbalená hra

Séria Far Cry dokázala svojim graficky nadčasovo spracovaným svetom zaujať už v prvom diele, ktorý vyšiel v roku 2004. Teraz máme pred sebou diel celkovo siedmy, ktorý dejovo priamo nadväzuje na Far Cry 5 .

Je tomu už 17 rokov, čo vo svete prepukla nukleárna vojna. Následky boli príšerné, smrtiace a nemilosrdné, avšak vo všetkom tom chaose sa napriek tomu zrodil nový život. V Hope County v Montane začali preživší obnovovať civilizáciu v podobe nového mesta zvaného Prosperity. Nie všetci však zdieľali ich ciele a ideály. Skupina agresívnych anarchistov známych ako Highwaymen začala terorizovať celé okolie mesta, čím ohrozila všetko, čo obyvatelia Prosperity tak dlho budovali.

Hráč sa dostáva do úlohy pútnika, ktorý dorazí do Hope County vo chvíli, keď už sa zdá, že je všetko stratené. Aby ste prežili v tomto krutom novom svete, musíte zhromaždiť odvážne preživší, s nimi sa postaviť nepriateľským banditom a zaistiť mier pre novú civilizáciu.

V rámci otvoreného sveta budú mať hráči možnosť pohybovať sa podľa ľubovôle a novo sa objaví možnosť cestovať do vzdialenejších končín pomocou helikoptéry. Budeme svedkami toho, ako sa príroda zotavuje z "nukleárnej zimy" - pusté pláně zarastajú rôznofarebnými kvetmi podobne ako pri reálnom prírodnom úkazu zvanom super bloom. To všetko v spojení s grafickými možnosťami súčasných konzol zaručuje úžasnú podívanou i pri bežnom zberu surovín či budovaní základne. Do hry sa tiež vrátia zvieracie spojenci, ktorí s vami teraz budú môcť cestovať v autách.

VěkUSK18
Jazyk hryČeština, Angličtina, Němčina, Arabština, Francouzština, Holandština, Chorvatština, Italština, Polština, Portugalština, Španělština
Typ hryAkčné, FPS - z prvej osoby, Otvorený svet, Post-apokalyptická, RPG, Stealth akcia
VýrobceUBISOFT
Datum vydání15.02.2019
Online multiplayer1-2 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*