Xbox One Dungeons 3: Extremely Evil Edition (nová)
Výpredaj
Xbox One Dungeons 3: Extremely Evil Edition (nová)
Xbox One Dungeons 3: Extremely Evil Edition (nová)
Xbox One Dungeons 3: Extremely Evil Edition (nová)
Xbox One Dungeons 3: Extremely Evil Edition (nová)

Xbox One Dungeons 3: Extremely Evil Edition (nová)

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód009910VýrobcaKalypso MediaZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


V treťom diele Dungeons sa Pánovi jaskyne úspešne podarilo zjednotiť sily zla a vybudoval korene svojej temnej ríše. A to ho priviedlo k ďalšiemu kroku jeho diabolského plánu: k rozmachu!

Vďaka tomu, že zlákal temnou elfské princeznú Thalyu z tých načechranějších kútov sveta na povrchu, aby sa stala jeho vrchná poručníčkou, objavil Pán jaskyne spôsob, ako riadiť dobyvačné ťaženie zo svojho podzemného brlohu. Thalya sa za podpory zjednotených síl zla postaví do prednej línie a hráči budú musieť použiť každý trik v rukáve, aby tie Dobromily z povrchu premohli raz a navždy!

Popustite uzdu svojej temnej stránky a vytvorte jedinečný podzemné dungeon so širokou škálou miestností, pascí a budov. Dajte dohromady tú najdesivejšie armádu, akú svet kedy videl, z odporných kreatúr, ako sú orkovia, sukuby, zombie a veľa ďalšieho. Až zhromaždíte svoje vojská, vynorí sa z temnoty a doveďte svoju armádu na svetlo sveta na povrchu, kde budete ničiť krajinu a likvidovať čokoľvek čo i len vzdialene hrdinského, roztomilého či jednorožčího. A prvýkrát v histórii série Dungeons si budete môcť užívať náhodne generované úrovne, takže žiadne dve hry nebudú rovnaké - nekonečná zábava pre všetky zlé dobyvateľa!

Hlavné vlastnosti:

  • Dungeon manager, na ktorý ste čakali: Dungeons 3 je doposiaľ ten najväčší, najlepší a nejzlejší simulátor dungeonov a navyše obsahuje kompletne prerobený strategický režim v reálnom čase vo svete na povrchu.
  • Pod novým vedením: Poroučej zjednoteným silám zla pod vedením novej postavy Thalye a dovedieš ich k víťazstvu.
  • Na veľkosti záleží: Rozsiahla kampaň pre jedného hráča s 20 misiami a viac ako 20 hodinami hernej doby, náhodne generované úrovne, úplne nový kooperatívny režim pre dvoch hráčov, viac miestností a viac jedinečných schopností.
  • Zlý hlas: Fanúšikov obľúbený rozprávač hry Dungeons je späť so svojim nezameniteľným hlasom a nadväzuje na odkaz Dungeons tým najlepším možným spôsobom.

Extremely Evil Edícia obsahuje:

  • Hru Dungeons 3
  • DLC Throne Room
  • originálne podtácek
  • stiahnuteľný soundtrack
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Ruština, Španělština
VýrobceKalypso Media
Záruka24 mesiacov
Popis
/*