Xbox One Dishonored - Definitive Edition (DE)
Akcia
Výpredaj
Renovované
Xbox One Dishonored - Definitive Edition (DE)
Xbox One Dishonored - Definitive Edition (DE)
Xbox One Dishonored - Definitive Edition (DE)
Xbox One Dishonored - Definitive Edition (DE)
Xbox One Dishonored - Definitive Edition (DE)

Xbox One Dishonored - Definitive Edition (DE)

3,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód019182VýrobcaBethesdaZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Nemčina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 

 

Pohlcujúce akčné FPS Dishonored vás postaví do úlohy zabijaka s nadprirodzenými schopnosťami, ktorého poháňa túžba po pomste. Pomocou flexibilného bojového systému, ktorým sa Dishonored vyznačuje, budete môcť kreatívne eliminovať svojich protivníkov, kým budete kombinovať nadprirodzené schopnosti, zbrane a netradičné prístroje, ktoré budete mať k dispozícii.

Sledujte svojich nepriateľov pod rúškom tmy, alebo na ne rovno bez milosti zaútočte s vytasenými zbraňami. Výsledok každej misie sa bude odvíjať podľa toho, aké rozhodnutia v jej priebehu urobíte.

Dishonored sa odohráva v Dunwallu, ohromnom industriálnym meste, kde v tieňoch koexistuje zvláštne, steampunk inšpirovaná technológia sa silami z iného sveta. Ste bývalým bodyguardom milovanej Cisárovná, o ktorého dôveryhodnosti nemohlo byť pochýb. Potom, čo ste ale bol falošne obvinený z jej vraždy, stávate sa neblaho presláveným zabijakom, známym len podľa svojej znepokojujúce masky, ktoré sa tak stáva vašou vizitkou.

V čase neistoty, kedy mesto zasiahne mor a vlády nad ním sa chopí skorumpovaná vláda, vyzbrojená industriálnymi technológiami, pripravujú temné sily konšpiráciu, počas ktorej máte byť obdarení schopnosťami, ktoré prekonávajú tie, ktorými disponuje akýkoľvek bežný človek - avšak za akú cenu? Pravda za vaším zradením je rovnako kalná ako vody, ktoré obklopujú mesto, a váš niekdajší život už je navždy preč.

Hlavné vlastnosti:

  • Improvizujte a inovujte: Dostaňte sa ku každému cieľu svojím vlastným spôsobom. Využívajte tiene a zvuky k tomu, aby ste počas vášho postupu úrovňou zostali skrytí a nenápadne alebo hrajte agresívnejším štýlom a zaútočte na nepriateľov priamo. Flexibilný bojový systém vám umožní počas prehliadania úrovní a odstraňovanie nepriateľov kreatívne kombinovať vaše schopnosti, nadprirodzené sily a prístroje. Improvizujte a inovujte pre vytvorenie vášho vlastného štýlu hrania.
  • Akcia majú následky: Svet v Dishonored sa mení podľa toho, akým spôsobom hráte. Pohybujte sa ako duch a vyhnite sa násilia, alebo Nežnej zľutovanie a cestou po sebe Zanechávaj len skazu. Je len na vás, akým spôsobom pristúpite ku každej misii a aké budú mať vaše rozhodnutie dôsledky.
  • Nadprirodzené schopnosti: Presúvajte sa skryto pomocou teleportu, ovládnite akákoľvek žijúci stvorenie alebo zastavte samotný čas, aby ste mali čas na pripravenie inak sa nedajú popráv! Najrôznejšie kombinácie vašich napřirozených schopností a zbraní otvárajú cestu mnohých rôznym spôsobom, ako sa dostať cez prekážky a eliminovať svojich protivníkov. Herný systém vylepšenia umožní vypilovať vaše nové smrtiace schopnosti a vylepšiť vaše tajné prístroja.
  • Mesto ako žiadne iné: Vstúpte do originálneho sveta stvoreného Viktorom Antonov, hlavným výtvarníkom hry Half-Life 2. Arkane a Bethesda Vám prináša steampunkové mesto, kde sa pretína industrializmus s nadprirodzenými schopnosťami, ktoré spolu vytvárajú atmosféru plnú intríg. Svet, ktorý čaká, až ho preskúm iato.
VěkUSK18
Typ hryAkčné, FPS - z prvej osoby, Sci-Fi, Strategie, Stealth akcia
VýrobceBethesda
Datum vydání08.10.2013
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*