Xbox One Dirt 4 (nová)
Výpredaj
Xbox One Dirt 4 (nová)
Xbox One Dirt 4 (nová)
Xbox One Dirt 4 (nová)
Xbox One Dirt 4 (nová)
Xbox One Dirt 4 (nová)
Xbox One Dirt 4 (nová)

Xbox One Dirt 4 (nová)

21,81 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód010434VýrobcaCodemastersZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

DiRT 4 obsahuje okrem iného aj inovatívny systém zvaný Your Stage, ktorý vám umožní tvorbu nepočitatelného množstvo vlastných tratí kliknutím tlačidla. Vyberte si lokáciu a parametre trate a hra urobí zvyšok driny za vás. Trať si potom uložíte, zasdílíte so svetom či priateľmi a vyzvete ich k porazeniu vášho najlepšieho času. Your Stage systém umožní skúseným pretekárom vytvárať ťažké a dlhé trate, zatiaľ čo nováčikom skôr kratšie a ľahšie trate, aby získali skúsenosti.

S DiRT 4 Codemasters kombinujú nadšenie a pôžitok z jazdy s autenticitou minulého DiRT Rally s neohrozeným zážitkom a dostupnosťou adrenalínových pretekov výborne hodnotených titulov DiRT 2 a DiRT 3.

Hra obsahuje klasické rally závody, ktoré stavia na tradíciách danými Colin McRae Rally hrami, drsné súťaže od oficiálnych FIA World Rallycross Championship, bláznivé bitky závodných truckov a bugín a neskrotnú zábavu otvorených eventov v Joyride, kde hráči čelia výzvam z lokácií siahajúcich cez tri kontinenty.

Kľúčové funkcie:

 • Cez 50 najlepších off-roadových áut, ktorý kedy boli vyrobené vrátane Fort Fiesta R5, Mitsubishi Lancer Evolution VI, Subaru WRX STI nr4 a Audi Sport quattro S1 E2
 • 5 neuveriteľných rally lokácií s miliónmi trás - Austrália, Španielsko, Michigan, Švédsko a Wales
 • Oficiálne hra Fia World Rallycross Championship - Pretekajte v Montalegre, Lohéac Bretagne, Hell, Holjes & Lydden Hill in a multitude of different series
 • Landrush - krátke preteky v Pre buginách, Pro-2 a Pro-4 Truc a Crosskart vozidlách v Kalifornii, Nevade a Mexiku.
 • Joyride - výzvy s časom, v ničenia, aréna voľné jazdy a posielanie výziev priateľom
  DiRT akadémie sa odohráva v DirtFish škole vo Washingtone, kde vás naučia zručnosti, techniky a ukovať z vás najlepšieho pretekára všetkých čias!
 • Mód Kariéry - Vytvorte si svojho vodiča, súťažte v rôznych disciplínach, zožeňte sponzormi a vytvorte si svoj tím so svojimi snami a odmenami
 • Súťaživé hranie - denné, týždenné a mesačné výzvy proti ostatným hráčom z celého sveta
 • Ďalšia generácia RACENETu - živé rebríčky, ligy a turnaje, rebríčky naprieč platformama a vylepšený elemetrický systém CREST.
 • Tunning - vylepšite si svoju káru podľa trati, počasie a vášho závodného štýlu
  Poškodenie a opravy - opotrebenie je vierohodne prerobené s vylepšeným a realistickým modelom poškodenia. Poškodenie sa dajú opraviť najatím technikov do vášho tímu, ale len s obmedzeným časom.
VěkUSK6
Typ hryAuta, Rallye, Závodná, Závodný Simulátor
VýrobceCodemasters
Datum vydání06.06.2017
Online multiplayer1-8 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*