Xbox One Dead Rising 2 (nová)
Akcia
Xbox One Dead Rising 2 (nová)
Xbox One Dead Rising 2 (nová)
Xbox One Dead Rising 2 (nová)
Xbox One Dead Rising 2 (nová)
Xbox One Dead Rising 2 (nová)

Xbox One Dead Rising 2 (nová)

18,83 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód010640VýrobcaCapcomZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových.Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Niekoľko rokov uplynulo od incidentu vo Wilamette a hoci sa Frankovi West podarilo zachrániť Ameriku pred zombie apokalypsou, zdroj zombifikácie sa nepodarilo úplne zničiť. To viedlo k pokračujúcemu prepukaniu zombie ohnísk v celých Spojených štátoch.

Dead Rising 2 presúva akciu z každodenného sveta stredozápadu Ameriky do Fortune City, najnovšieho a najväčšieho amerického zábavného strediska. Ľudia sa hrnú do Fortune City z celého sveta, aby unikli pred realitou a kvôli šancu veľké výhry.

V hre sa ako hlavný protagonista predstavuje bývalý národný motokrosový majster Chuck Greene. Predtým, než si získal slávu a sponzorov so svojím tímom, bol Chuck nútený sám si opravovať svoje motorky, vďaka čomu sa stal neuveriteľne vynaliezavým. Osamelý otec Chuck žije so svojou dcérou Katey od úmrtia jej matky, a je pripravená kvôli nej urobiť čokoľvek.

So stovkami zombie na obrazovke súčasne Vás pôvodnej Dead Rising nútil meniť obyčajné predmety, ktoré ste našli v nákupnom centre na improvizované zbrane schopné odrážať útoky. Dead Rising 2 prináša ešte väčší krviprelievania sa ešte viac zombie pripravených hodovať na ľudskom tele a samozrejme hromadu nových objektov, s ktorými môže Chuck zabíjať nemŕtvych. Od motorovej píly, cez ruletu, až po elektrickú gitaru a maketu obrieho telefónu. V prostriedkoch na ničenie zombie sa skrátka fantázii medze nekladú. A práve svojou šialeností a nekonečnými možnosťami ako sa vysporiadať so zombie, hra zabaví nejedného milovníka hier a filmov so zombie tematikou (a nielen tých ...).

Vylepšená grafika
Využíva nové hardvérové systémy, novú HD verziu hry Dead Rising si môžete vychutnať v úžasnom 1080p pri 60 fps.

Oblečte sa pre úspech
Nová verzia hry predstavuje všetky DLC kostýmy.

Začiatok
Originál, ktorý rozpútal 10 ročnú sériu ničenia zombie súperov. Preskúmajte rozľahlé vnútorné územia Willamette Mall. 10 rokov popráv zombie

VěkUSKIndex B
Typ hryHoror, Mlátička, Stealth akcia, Zombie
VýrobceCapcom
Datum vydání13.09.2016
Online multiplayer1-4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*