Xbox One Assassins Creed Valhalla
Xbox One Assassins Creed Valhalla
Xbox One Assassins Creed Valhalla
Xbox One Assassins Creed Valhalla
Xbox One Assassins Creed Valhalla
Xbox One Assassins Creed Valhalla

Xbox One Assassins Creed Valhalla

22,30 EUR
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre
Po celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód042818VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
Nová Predávame aj renovované hry - odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových.Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hraJedná sa o predobjednávku a cena je orientačná. Dátum vydania hry je 17.11.2020. Pri predobjednávke môžeme hru doručiť už ten istý deň.

Valhalla,
čiže Sieň Padlých, je miesto, kam sa dostanú múčnatke bojovníci, ktorí fandia severskej mytológii . Pre Assassins Creed by však jedna miestnosť bola príliš malá, takže namiesto malinké, mŕtvolami alebo duchmi pretekajúca Valhally si zahráme v Nórsku a v Anglicku. Dostaneme dokonca aj vlastné osadu, okolo ktorej sa budeme v rámci príbehu rôzne ochomýtat. Osadu budeme môcť budovať a rozširovať a naše príbehová či politické rozhodnutia značne ovplyvní jej stav. Následkom úzkeho spojenia medzi osadou a dejom hry budeme ušetrení trápnych okamihov, ako "heeej, okamžite vymotajte tú sekeru z čriev toho hromotĺka, tvoju osadu napadla svorka diviakov!"

Hlavné Panáček sa volá Eivor a je to Viking (v prípade voľby ženského pohlavia skôr Viqueen) postihnutý rôznymi RPG mutáciami. Nech si vyberiete akékoľvek pohlavie, rovnako budete mať vtáka . Havranie spoločník bude Eivor / a sprevádzať vo všetkých pozemných bitkách aj lodičkových nájazdoch. Ak bude potreba niekam násilne nabehnúť a ukoristiť nejaké tie vzorky anglickej kuchyne, poslúži nám vlastnoručne vytvorenie nájazdníci či žoldnieri vytvorenie iným hráčom. Bitky budú brutálny a krvavé, o to sa postará nový bojový systém s dvoma zbraňami a navrátilcov skrytá dýka .

Príbeh nás na vikingské dlhé lodi zavezie do deviateho storočia. Eivor sa v rámci nového programu dovozu Vikingov-dobyvateľov do zvyšku Európy zdarma pokúsi usídliť na pohostinné pôde Anglicka. To sa z nejakého dôvodu nebude páčiť Alfredovi Veľkému, vtedajšiemu vládcovi Anglicka. Kdesi v útrobách tejto krajiny sa stretneme s "The Hidden Ones", čiže s prvou verziou poriadku Assassinov. Kým sa Eivor bude hlbšie a hlbšie zamotávať do konfliktu s Alfredom as " Rádom Starovekých ", v dejovej línii moderného dňa sa dostane k slovu postava z niekoľkých predchádzajúcej dielov, Layla.

Valhalla vyjde ako na PS4 a XONE , tak na nové superstroje PS5 a Xbox Series X !

VěkUSK18
Typ hryAkčné, Dlhá hra, Dobrodružná, Fantasy, Historická, Legenda, Otvorený svet, Sandbox, Strategie, Velká mapa
VýrobceUBISOFT
Datum vydání09.11.2020
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*