Xbox One Assassins Creed The Ezio Collection (nová)
Xbox One Assassins Creed The Ezio Collection (nová)
Xbox One Assassins Creed The Ezio Collection (nová)
Xbox One Assassins Creed The Ezio Collection (nová)
Xbox One Assassins Creed The Ezio Collection (nová)
Xbox One Assassins Creed The Ezio Collection (nová)

Xbox One Assassins Creed The Ezio Collection (nová)

15,86 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód010685VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


Ezio Auditor da Firenze sa vracia na aktuálne konzole vo vylepšenej grafike vo Full HD as ostrejšími textúrami. Prežite znovu a alebo aj prvýkrát napínavý príbeh, odohrávajúci sa v Taliansku na prelome 15. a 16. storočia.

THE EZIO COLLECTION OBSAHUJE:

  • Hru Assassins Creed II
  • Hru Assassins Creed: Brotherhood
  • Hru Assassins Creed: Revelations

 

Assassins Creed 2

Assassins Creed 2 je epický príbeh o rodine, pomste a sprisahania zasadený do noblesného a napriek tomu brutálneho prostredia renesančné Taliansko. Ezio sa spriatelí s Leonardom da Vincim, pustí sa do sporu s najmocnejšími Florencii rodinami a odvážne sa pohybuje kanály Benátok, kde sa naučia majstrovstvá cechu vrahov.

Ezio, nový vrah pre nový vek
Ezio Auditor da Firenze je mladý taliansky šľachtic, ktorý sa naučí remeslu vrahov ako prostriedok pomsty za Zrazení svojej rodiny.
Elegantný slobodný muž, miláčik žien, napriek tomu má v sebe veľmi ľudskú stránku. Jeho prostredníctvom sa stanete elitným vrahom.

renesančný Taliansko
Taliansko bolo v pätnástom storočí skôr ako jednotnú krajín zhlukom mestských štátov, kde rodiny s politickou a ekonomickou mocou začali preberať vedúcu úlohu v mestách ako napríklad Florencia a Benátky. Tento príbeh sa odohráva v niekoľkých z tých najnádhernejších miest sveta, v čase, kedy zrodení kultúry a umenia išlo ruka v ruke s niektorými z tých najhorších príkladov korupcie, chamtivosti a vraždy.
Novo objavená sloboda
V tomto otvorenom svete, ktorý sa vracia k voľnému pobehovanie, a pridáva k dobrodružstvo prvky navyše, ako napríklad plávanie a dokonca aj lietania, môžete misie vykonávať kedy budete chcieť a ako budete chcieť. Rozmanitosť herných prvkov pridáva ďalšie možnosti, aby ste si hru zahrali tak ako chcete.
dynamický dav
Objavte živý dýchajúce svet, kde každá osoba je pre hráča príležitostí. Splynúť s davom je ľahšie, spolupráca s hernými postavami prináša zaslúženú odmenu, ale tiež môže viesť k prekvapujúcim následkom.
Staňte sa elitným vrahom
Formovaniu svoje schopnosti a staňte sa elitným vrahom, potom sa budete môcť oháňať novými zbraňami. Naučte sa ako odzbrojiť nepriateľov a potom proti nim použiť ich vlastné zbrane. Zlikvidujte nepriateľov pomocou oboch skrytých čepeľou.

Assassins Creed: Bratrstvo

Ďalšie pokračovanie svetovo veľmi úspešnej značky Assassins Creed bude pokračovať v Eziovom príbehu odohrávajúcom sa v Ríme a navyše dôjde prvýkrát v tejto sérii k začleneniu hry pre viacerých hráčov.

Kritiky veľmi kladne prijatý singleplayerový zážitok v podobe Assassins Creed je späť a v oveľa kultivovanejší podobe. Očakávajte návrat Ezia, ktorý bude zvádzať ľútu bitku s mocným rádom Templárov. Aby náš asasínský majster mohol zasiahnuť nepriateľa priamo do slabín, musí sa vypraviť do Ríma, centra moci, pýchy a korupcie. Boj so skorumpovanými tyranov však nebude ľahká, pretože bude vyžadovať silu, ale čo hlavne, bude vyžadovať vodcovské schopnosti. Ezio totiž povedie celé Bratstvo, ktoré bude bojovať po jeho boku. Svoje nezmieriteľné nepriateľov môžu asasin poraziť len vtedy, ak budú spolupracovať.

Assassins Creed Bratstvo prvýkrát ponúka netušenú sféru hry pre viacerých hráčov. Hráči môžu Templárom pomôcť tak, že je s použitím Absterga vytrénuje v umení vraždy, aby mohli asasínmi vyhladiť raz a navždy. Budú si môcť vybrať z pestrej škály unikátnych postáv, kde každá disponuje typickými zbraňami a technikami zabitia a porovnať svoj um v rôznych herných režimoch s hráčmi z celého sveta.

Assassins Creed: Odhalenie

Od roku 2007, kedy celá séria Assassins Creed vznikla, bolo celosvetovo predaných viac ako 28 miliónov kópií. Táto séria teraz patrí medzi najpredávanejšie tituly aktuálnej generácie konzol. Assassins Creed patrí medzi série s najprepracovanejšom príbehom, ktorý je navyše doplňovaný prostredníctvom ďalších zábavných médií, ako sú komiksové knihy, romány, krátke filmy a dokonca aj hra na Facebooku.
Keď muž vyhrá všetky svoje bitky a porazí všetkých nepriateľov, čoho ešte môže dosiahnuť? Ezio Auditor musí opustiť svoju ženu, aby našiel odpovede a pravdu.

V hre Assassins Creed Odhalenie Ezio nadviaže na prácu legendárneho majstra zabijaka Altaira a bude kráčať za odhalením ďalších tajomstiev. Cestu však bude mať veľmi nebezpečnú. Ezio sa dostane do Carihradu, srdca

Osmanskej ríše, kde hrozí, že armáda templárskych rytierov destabilizuje celý región.

Nedostane sa však iba na úžasný Eziův príbeh. Tešiť sa môžete aj na prepracovanú a rozšírenú hru pre viacerých hráčov. Svoje asasínské schopnosti si budete môcť porovnať s ostatnými hráčmi z celého sveta v mnohých herných režimoch, na viac mapách as viac postavami. Posledná kapitola v ságe Assassins Creed prinesie tiež revolučný herné prvky, vďaka ktorým budú mať hráči možnosť odhaľovať a pozmeňovať Desmondovu pamäťovú štruktúru za využitie anima, čím odhalí tajomstvo jeho minulosti a zistí tiež viac informácií o jeho budúcnosti.

Buďte ešte viac smrtiace, než kedy predtým

Využite smrtiacich schopností múdrejšieho, výkonnejšieho a ešte viac nebezpečného Ezia. Rýchlo vyradiť ich sokov nasadením nového arzenálu zbraní a schopností, medzi ktoré patrí vylepšený voľný beh a háková čepeľ. Zažite nové úrovne hrateľnosti a vďaka vlastnoručne vyrobeným bombám a vylepšenému orlímu pohľadu prekonajte svojich nepriateľov a prostredí.

  • Otestujte svoje schopnosti v strete s najlepšími
  • Pochvalne prijatý režim hry pre viacerých hráčov bude teraz ešte lepší vďaka celkom novým tímovým režimom a neobmedzené možnosti opätovného hrania.
  • Zažite revolučný hrateľnosť
  • Preskúmajte najzadnejšej kúty anima a odhaľte tajomstvo Desmondovy minulosti. Naskytne sa vám aj možnosť zahliadnuť udalosti, ktoré sa ešte len stanú.

 

VěkUSK18
Jazyk hryČeština, Angličtina, Němčina, Dánština, Francouzština, Holandština, Italština, Norština, Polština, Ruština, Španělština, Švédština
Typ hryAkčné, Dlhá hra, Dobrodružná, Historická, Legenda, Otvorený svet, Strategie, Velká mapa
VýrobceUBISOFT
Datum vydání15.11.2016
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*