Xbox One Alien Isolation (nová)
Akcia
Xbox One Alien Isolation (nová)
Xbox One Alien Isolation (nová)
Xbox One Alien Isolation (nová)
Xbox One Alien Isolation (nová)
Xbox One Alien Isolation (nová)

Xbox One Alien Isolation (nová)

17,35 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v piatok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód010446VýrobcaSEGAZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

 

Objavte skutočný význam slova strach v Alien: Isolation, hororovej hre postavené do atmosféry neustáleho strachu a smrteľného nebezpečenstva. Pätnásť rokov po udalostiach z Alien, dcéra Ellen Ripley-Amanda vstupuje do zúfalého boja o prežitie, na misiu za objavením pravdy stojaci za zmiznutím jej matky.

Ako Amanda budete prechádzať neustále viac kolísajúcim svetom, kde budete konfrontovaní z každej strany panikáriacim, zúfalým obyvateľstvom a nepredvídateľnými a nemilosrdnými votrelcami.
Slabí a nepripravení musíte zbierať zdroje, improvizovať riešenia a použiť svoj dôvtip, nie len aby ste uspeli na svojej misii, ale jednoducho aby ste dokázali zostať nažive.

- Prekonajte neustále smrteľné nebezpečenstvo -Prožijte neustály strach, kde skutočne dynamický a reagujúci Alieni využívajú svoje zmysly, aby Vás ulovili a reagujú na každý Váš pohyb.

- Zimprovizujte aby ste prežili -Hackujte systémy, zbierajte základné zdroje a vytvárajte veci, vďaka ktorým sa dokážete popasovať s každou situáciou. Vyhnete sa svojim nepriateľom, odlákať ich, alebo sa im postavíte tvárou v tvár?

- Preskúmajte svet záhad a zrád -ocitnete sa v prepracovanom Sevastopole, vo vyradené obchodné stanicu na okraji vesmíru. Stretnete množstvo rozličných obyvateľov vo svete zjazvený strachom a nedôverou.

VěkUSK16
Typ hryAkčné, Horor, Podľa filmu, Sci-Fi, Strategie, Stealth akcia
VýrobceSEGA
Datum vydání07.10.2014
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*