Xbox 360 Titanfall
Renovované
Xbox 360 Titanfall
Xbox 360 Titanfall
Xbox 360 Titanfall
Xbox 360 Titanfall
Xbox 360 Titanfall

Xbox 360 Titanfall

6,49 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód009690VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Táto hra neobsahuje režim pre jedného hráča a vyžaduje stabilné pripojenie k internetu.


Titanfall; pripravte sa na vpád titanov! Za týmto veľmi ambicióznym projektom stojí jeden zo spolutvorcov série Call of Duty, ktorý si k novej hre priviedol kľúčové členmi svojho skoršieho tímu. Podľa jeho slov sú hlavným motívom hry protiklady - veľkého a malého, prírodného a priemyselného ... či človeka a stroja. Vizionári štúdia Respawn Entertainment čerpajú inšpiráciu zo svojich nespochybniteľných skúseností s vývojom akčných hier z pohľadu prvej osoby a súčasne sa snažia objavovať nové prístupy k hernému dizajnu, pričom výstupom je zbrusu nový fikční svet.

Pokročilé bojovej techniky hry Titanfall vám dávajú možnosť bojovať po svojom, ako v úlohe elitného bojového pilota, tak vnútri rýchleho a ťažko vyzbrojeného titana. Vo svete Titanfall žije ľudstvo už po mnoho generácií v najvzdialenejších zákutiach preskúmaného vesmíru. Tento rozľahlý región je nazývaný Pohraničia. Zahŕňa mnoho dobre známych a osídlených slnečných sústav, ale oveľa viac svetov v ňom zatiaľ ostáva neprebádané. Väčšina ľudí sa tak ďaleko od bežnej civilizácie nikdy nedostane. Avšak pionierom, prieskumníkom, žoldnierom, Vyhnancom aj vojakom ponúka Pohraničia ako dobrodružstvo, tak príležitosť.

Hra samotná prináša zážitky, ktoré kombinujú rýchlu akciu pre viac hráčov s dramatickými, filmovo pôsobiacimi momenty. Jadrom hry je kompetitívna multiplayer novej generácie, ktorý stiera rozdiely medzi tradičné strieľačkou a zážitkom z kampaní pre jedného hráča.

VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Polština
Typ hryAkčné, Exkluzivní, FPS - z prvej osoby, Sci-Fi, Stealth akcia
VýrobceEA
Datum vydání11.03.2014
Online multiplayer1 - 12 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*