Xbox 360 Screamride (nová)
Akcia
Xbox 360 Screamride (nová)
Xbox 360 Screamride (nová)
Xbox 360 Screamride (nová)
Xbox 360 Screamride (nová)
Xbox 360 Screamride (nová)

Xbox 360 Screamride (nová)

15,86 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód010199VýrobcaFrontier DevelopmentsZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových.Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


Hra ScreamRide pretvára budovateľsko-akčná žáner vďaka jedinečnej vyváženosťou tvorenia, návykového hrania a deštrukcie. Využite svoju predstavivosť a od základov vybudujte extrémnej horskej dráhy a okolité prostredie, si sadnite do jedného z vozíkov a čo najrýchlejšie skúste prejsť vybranú trať, zdieľajte svoje výtvory s priateľmi alebo za sprievodu úžasné fyziky zničte všetko, čo ste predtým postavili.

Screamride je komplexná hra s prepracovanou fyzikou, v ktorej budete stavať horské dráhy a kde využijete svoju kreativitu aj schopnosť ničiť. Táto hra prináša úžasnú grafiku s vysokým rozlíšením, stovky prispôsobiteľných stavebných prvkov, deštrukciu s prepracovaným fyzikálnym modelom, animované kolízie, odomykateľné úrovne, rebríčky hráčov, celosvetové hodnotenie hráčov a mnoho ďalšieho.

Vytvorte adrenalínové atrakcie a zdieľajte ich s priateľmi a komunitou cez službu Xbox Live. Vyzvite svojich priateľov a zistite, kto je z vás najlepšie. Dokončite celý rad úžasných úrovňou alebo súperte s priateľmi na celosvetových rebríčkoch. Okrem editačného nástroje "Level Maker" sa môžu hráči špecializovať buď na jedno povolanie (inžinier, testovací jazdec či demolačné expert), alebo si osvojiť všetky tri, ako budú stúpať na kariérnom rebríčku. Hra "ScreamRide" ponúka nespútanú možnosť tvorby, extrémna deštrukcie a návykové hranie, to všetko zabalené do viac ako 50 úrovní, troch jedinečných herných režimov, stoviek dielov dráh a modulárneho prostredie.

Tvorte ako inžinier

Pomocou stoviek rekvizít, dielov dráh a modulárneho prostredia vytvorte od základov úžasné horské dráhy a zábavné atrakcie. Ako inžinier budete pri stavbe výtvorov, vychádzajúcich z vašej bezhraničnej fantázie, riešiť zapeklité konštrukčné rébusy.

Skúšajte postavené dráhy

Preukážte zručnosti pretekára pri testovaní vami postavené horskej dráhy. Hráči na konzolu Xbox One si môžu vyskúšať aj trate, ktoré zdieľali ich priatelia cez službu Xbox Live. Vyzvite svojich priateľov na súboj o najrýchlejší čas a dosiahnite najvyššieho hodnotenia vrešťanie. Užívatelia konzoly Xbox One budú môcť svoje zručnosti ukázať na Twitch na Xbox Live.

Ničte ako demolačné expert

Získajte body zničením úplne všetkého v čo možno najvýbušnejšom spektáklu. Ako demolačné expert budete môcť zničiť vytvorené dráhy niekoľkými zaujímavými spôsobmi. To všetko za sprievodu reálnej fyziky.

Zdieľajte s priateľmi

Hráči na konzolu Xbox One môžu cez službu Xbox Live stavať a zdieľať so svojimi priateľmi tie najextrémnejšie dráhy a misie, objavovať neobmedzenú hrateľnosť a vyzývať priateľov na súboj o najvyššie hodnotenie vrešťanie alebo demolácie na celosvetových rebríčkoch.

VěkUSK12
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Polština
Typ hryExkluzivní, Simulátory, Zábavná
VýrobceFrontier Developments
Datum vydání16.02.2015
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*