Renovované
Xbox 360 Madden 17
Xbox 360 Madden 17
Xbox 360 Madden 17
Xbox 360 Madden 17
Xbox 360 Madden 17
Xbox 360 Madden 17
Xbox 360 Madden 17

Xbox 360 Madden 17

bazar hry

Renovovaná Hra

Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových.

Kliknutím zjístite více.

Zjistit více

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
???
Osobne v Plzni:
na vyžiadanie
Prepravnou spoločnosťou:
na vyžiadanie
Kód052134
VýrobcaEA
Záruka2 roky
PopisFoto

Nová sezóna 2016-17 v hre Madden NFL 17 zažije mnoho herných zmien a nových vymožeností. Z troch hlavných prvkov útoku, obrany a špeciálnych tímov sa predošlej verzie sústredili len na jeden, napríklad Madden NFL 15 sa sústredila na obranu. Tiež uvidíte hlboké zmeny v stratégii, v EA sa rozhodli zamerať na všetky tri fázy a hlavne na next-gen konzolách Xbox One a PlayStation 4.
ofenzívny fázy
Bola pridaná nová úroveň komplexnosti a tiež nová obrazovka, ktorá sa bude pri hre objavovať a radiť hráčom ako využiť rôzne nové možnosti a pohyby. Bude pridaná nová kontrola hráčov kontrolujúcich loptu. Špeciálne pohyby budú radené do úrovní a budú závisieť od predností hráčov.

Hra tiež predstaví nové možnosti asistenta cesty, ktorý bude poskytovať rady ohľadom pohybovanie sa počas hry. Pre zníženie obtiažnosti sa hra bude rozhodovať za hráča aké špeciálne pohyby použiť.

defenzívny fázy
Hlavné vymožeností sú zmeny v osobnom bránenie. Pokrývanie zón bolo kompletne zmenené s 8 novými typmi zónového hrania. Hráči dostanú úlohy, ktoré im určujú ako lepšie brániť bežcov. Tiež tu budú silený obrancovia, ktorí prenesú lopta pri čiarach až do stredu poľa.

Obrancovia si budú tiež viac vedomí o nebezpečenstvách, ktoré sa vyskytujú v každej zóne a budú schopní zisťovať schémy hráčov, vďaka čomu budú schopní pokrývať všetky prihrávky. Budete to najrealistickejšie AI aké ste v sérii Madden doteraz zažili.

špeciálne tímy
Koncept špeciálnych tímov, ktorý v minulosti získal málo pozornosti sa teraz tiež dočká zmien. Bude predstavený nový meter kopov, ktorý bol vyrobený pre väčšie výzvy v oblasti kopanie. Tiež bola pridaná mechanika blokovanie kopov, ktorá pridá nové elementy risku a odmeny. Hráči budú mať prístup k novým trikom a vylepšeným spôsobom prerušenie kopov.

- Zameranie na "Franchise mode", kde sa stávate centrom vášho honu za titulom.
- Doposiaľ najväčšia balans v oblasti herného štýlu.
- Nové podnety pre hráčov nesúceho loptu.
- Nové defenzívne triky.
- Inovatívny AI, ktoré Vám zabránia v nahrávkach a kopoch.
- Madden 365-ak sa to stane v NFL, stane sa to aj v hre Madden NFL 17

VýrobceEA
Xbox 360 Madden 17
Xbox 360 Madden 17
Xbox 360 Madden 17
Xbox 360 Madden 17
Xbox 360 Madden 17
Xbox 360 Madden 17