Xbox 360 Dirt Showdown
Akcia
Renovované
Xbox 360 Dirt Showdown
Xbox 360 Dirt Showdown
Xbox 360 Dirt Showdown
Xbox 360 Dirt Showdown
Xbox 360 Dirt Showdown

Xbox 360 Dirt Showdown

19,99 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód013312VýrobcaCodemastersZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


DiRT Showdown je zbrusu nová hra plná adrenalínu, rýchlosti, jedinečného štýlu pretekania a systému deštrukcie zo série DiRT. Čaká na vás úplne nový svet arkádového pretekania s novým systémom ovládania, zrýchľovanie, vykonávanie trikov a probourávání si cesty k cieľu.

DiRT Showdown predstaví tri hlavné kategórie v úžasnom svete akčných pretekov. Budete používať nitro k predbiehanie súperov a preplietať sa cestami zatarasenými najrôznejšími prekážkami a rampami. Najvyspelejšie závodné engine je posunutý až na hranicu svojich možností v demolácií derby, kedy si budete prebúrava cestu k víťazstvu. Napokon, na Hoonigan akciách môžete preukázať svoje vodičské schopnosti v obrovských akčných freestyle parkoch.

DiRT Showdown je najviac spoločenskou hrou od Codemasters. Split-screen režim, online závody pre 8 hráčov, online aj offline spoločenské hry a integrácia YouTube je samozrejmosťou. Môžete sa tiež pustiť do nových Showdown výziev a súťažiť s priateľmi v online aj offline režime.

V režime kariéry na vás čaká akčné jazda od Miami po San Francisco, od Londýna po Tokio a na mnohých ďalších známych miestach, viac než 50 rôznych akcií, skrze 4 šampionáty v najrôznejších podmienkach, za slnka, snehu i dažďa, cez deň aj za umelého osvetlenie v noci.

Vzrušujúce kombinácia licencovaných i na zákazku vyrábaných automobilov, poháňaný technológiou EGO Game Platform, ponúkajúce fenomenálny grafický výkon a ohromujúci deštrukčné systém, predstavuje DiRT Showdown nové a jedinečné vzrušenie z arkádových závodov.

VěkUSK6
Jazyk hryAngličtina, Němčina
Typ hryAuta, Závodná, Závodná Arkáda
VýrobceCodemasters
Datum vydání12.06.2012
Offline multiplayerPvP
Online multiplayer1-8 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*