Xbox 360 Crysis 2 (nová)
Výpredaj
Xbox 360 Crysis 2 (nová)
Xbox 360 Crysis 2 (nová)
Xbox 360 Crysis 2 (nová)
Xbox 360 Crysis 2 (nová)
Xbox 360 Crysis 2 (nová)

Xbox 360 Crysis 2 (nová)

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód010707VýrobcaCrytekZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


Crysis pochádza z dielne tvorcov Crytek, akčného hitu Far Cry, a ponúka priaznivcom žánru FPS vizuálne vysoko atraktívne a vyspelý herný systém, ktorý hráča núti adaptovať taktiku podľa aktuálnej situácie a vykonávať úpravy zbraní a ochranného obleku v rôznych dynamických a nepriateľských druhoch prostredia vrátane stavu beztiaže .

Planéta Zem, rok 2019. Tím amerických vedcov urobí na ostrove v Juhočínskom mori desivý objav. Všetok kontakt s tímom je prerušený v okamihu, keď sa oblasť rozhodne nepriedušne uzatvoriť severokórejská vláda. Spojené štáty zareagujú vyslaním elitného tímu príslušníkov Delta Force, aby preskúmali situáciu. Čo bolo, bolo ...

Píše sa rok 2023 a mimozemšťania zaplavujú ulice New York City. Invázii zabrániť nešlo. Ste radový vojak americkej pechoty s prezývkou Alcatraz. Status - zabitý v boji. Tým to ale len začína, pretože vesmírnym nepriateľom sa môžete len tie. Smrť ti dala druhú šancu a prepožičala tí nadľudské sily, ktoré prepožičiava špičková technológia bojovej kombinézy Nanosuit 2 - ktorá patrila do prísne tajného programu jednotiek Delta Force.

VýrobceCrytek
Záruka24 mesiacov
Popis
/*