Xbox 360 Catherine
Akcia
Výpredaj
Renovované
Xbox 360 Catherine
Xbox 360 Catherine
Xbox 360 Catherine
Xbox 360 Catherine
Xbox 360 Catherine

Xbox 360 Catherine

19,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód016684VýrobcaAtlusZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Objavte potešenie a hrôzy lásky a rozhodnutia s ňou spojené v akčno-dobrodružnej-puzzle hre Catherine. Ako Vincent, máte pred sebou ťažkú voľbu - oženiť so svojou dlhoročnou priateľkou Katherine, alebo ju opustiť kvôli úžasné blondínke, pri ktorej ste sa práve prebudili - Catherine! Buďte opatrní, rozhodnete sa zle a môžete skončiť mŕtvy.

* Hrôzy lásky - Vincent sa prebúdza vystrašený, s pochybnosťami a rastúcim pocitom viny z nevery, ktoré ho prenasledujú v jeho snoch, kde sa mu ukazujú strašné znetvorené monštrá a tikot hodín.

* Úskalia - Vy budete smerovať Vincenta cez ťažké morálne rozhodnutia. Tak, ako v skutočnom živote, nič nie je čierne ani biele. Aká je hodnota počestnosti? Čo je správne urobiť? Tak, či tak, niekto bude zranený. Čo je ešte horšie, niekto mohol zomrieť.

* Nočná mora vo Vašich snoch - pod dohľadom producenta Katsuro Hashina, režiséra Persona 3 a Persona 4, známeho umelca Shigenori Soejima a skladateľa Shoji Meguro, Vám bude prezentovaný obraz aj zvuk, ako nikdy predtým.

* Utečte spoločne s alebo proti kamarátovi - kooperatívny alebo konkurenčné režimy a tabuľky zaistia, že veľa vzrušenia z priebehu hry, si budete môcť vychutnať s ďalšími hráčmi, čo Vám pridá ďalšie hodiny hrania.

VěkUSK16
Typ hryHoror, Zábavná
VýrobceAtlus
Datum vydání26.07.2011
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*