Vianočný Výpredaj

- Black Friday November -

Nakúpte darčeky s predstihom a ešte na tom zarobíte!

Kto by nemal rád piatky? Piatok je žiarivou hviezdou na oblohe našich všedných týždňov, aj keď sa celý odohráva pod čiernym mrakom. Aj Robinson mal svojho Piatka, ktorý bol mimochodom s najväčšou pravdepodobnosťou tiež čierny. Skrátka a dobre, bez piatku žiť sa nedá, lebo bez neho by nebolo soboty.

Aj náš najvyšší náčelník si to uvedomuje. Snáď preto, že aj na neho pomaly padá vianočná nálada, rozhodol sa splniť nám naše odveké priania. PIATOK KAŽDÝ DEŇ!! Aspoň kým trvá tohtoročný november. Jedinou podmienkou je, že obchody pobeží ďalej - koniec koncov, sme eshop. Ako to docielime, je však úplne na nás!

A tak sme obrátili naruby celý sklad, k počítaču sme posadili opičku s mikulášsku čiapkou, ukázali jej, ktorým tlačidlom sa zadávajú zľavy a nechali prírodu, aby vykonala svoje. Výsledok vidíte tu. Niekomu by sa možno zdalo, že to Matka Príroda (takto sme šimpanza pomenovali) s tými zľavami trochu prehnala, však to už nie je naša starosť, nám začína krásny, dlhý piatok a Vy sa môžete pustiť do vyberania darčekov za absolútne opičácké ceny!

Produktov na stránke:
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Neboli nájdené žiadne produkty. Skúste zmeniť kritériá hľadania.